Mano knygų lentyna

SKIRTO 2016 M. BIBLIOTEKŲ METAMS PAMINĖTI,

NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS

1.1. Konkurso „Mano knygų lentyna“ nuostatai apibrėžia konkurso tikslą, dalyvius ir organizavimo tvarką.

1.2. Konkurso organizatoriai – Vilniaus Karoliniškių gimnazijos dailės mokytojai ir bibliotekininkai.

1.3. Konkurso tema „Mano knygų lentyna“.

1.4. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybinius ir meninius sugebėjimus, puoselėti vertybines nuostatas, skatinti mokinių skaitymą, domėjimąsi  lietuvių bei užsienio autorių literatūra.

II. UŽDAVINIAI

2.1. Fotografuojant ieškoti naujų meninės raiškos priemonių.

2.2. Puoselėti vaikų saviraišką ir skatinti  kūrybinę raišką.

2.3. Skatinti literatūrinį auklėjimą.

2.4. Supažindinti su literatūriniu ir kultūriniu paveldu.

III. KONKURSO ORGANIZAVIMAS

3.1. Fotografijų konkurse dalyvauja 1-2 klasių mokiniai.

3.2. Fotografijos  siunčiamos į TAMO elektroninį dienyną  iki kovo 1 d. dailės mokytojams.

3.3. Atrinktų darbų autoriai dalyvauja konkurso finale, kuris vyks 2016 m. kovo 18 d.

IV. REIKALAVIMAI

4.1. Darbai turi atitikti šio konkurso tikslą ir uždavinius, temą, turi būti išbaigti, estetiški.

4.2. Fotografijos raiška – ne mažesnė kaip 2000 px; dydis – ne mažesnis kaip 2 MB.

4.3. Prie konkursinių fotografijos darbų (metrikoje) reikia nurodyti savo vardą, pavardę, klasę.

4.4. Metrikoje turi būti parašyti 3-jų labiausiai patikusių skaitytų knygų autoriai ir pavadinimai.

V. VERTINIMO KRITERIJAI

5.1. Konkurso vertinimo komisija atsižvelgia į temos atitikimą, išraiškingumą, meninės raiškos priemonių valdymą, kūrybiškumą, originalumą, estetiškumą.

5.2. Neatitinkantys vertinimo kriterijų bei darbai su tinkamai neužpildyta metrika nebus vertinami.

VI. KONKURSO PRIZAI

6.1. Visi finalo konkurso nugalėtojai bus apdovanoti organizatorių padėkos raštais, prizais.

VII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

7.1. Visa informacija, susijusi su konkursu, bus skelbiama svetainėje.

7.2. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę konkurso darbus publikuoti ir naudoti reklamos tikslais.

Nuostatus parengė bibliotekininkė Žana Kavaliauskienė