Neformalaus ugdymo būrelių tvarkaraštis 2020-2021 m. m.

NEFORMALAUS UGDYMO BŪRELIŲ TVARKARAŠTIS

2020–2021 M. M.

Eil. Nr.

Užsiėmimo pavadinimas

Klasės

Val. sk.

Mokytojas

Vieta

       Diena / laikas

1. 

Vaikinų krepšinis

1–4 kl.

2 val.

J. Varnelis

Sp. s.

Pr. 14.30–17.00

2. 

Atletinės gimnastikos

1-2 kl.

2 val.

J. Varnelis

Tren. s.

A. ir T. 14.30–15.30

3. 

Atletinės gimnastikos

3-4 kl.

1 val.

J. Varnelis

Tren. s.

A. ir T. 14.30–15.00

4. 

Merginų tinklinis

1–4 kl.

3 val.

J. Blažonienė

Sp. s

T. 7.40–8.25, 15.15–16.45

5. 

Stalo tenisas

1–4 kl

2 val.

A. Nachajus

Korid.

K. 14.20–16.05

6. 

Merginų kūno dizainas

1–4 kl.

1,5 val.

N. Antanavičienė

Š. s.

A., K., P. 12.05–12.30

7. 

Kūrybinės dirbtuvės

1–4 kl.

3 val.

A. Vekterienė

303

A. 13.30–16.00

8. 

Merginų krepšinis

1–4 kl.

1 val.

J. Blažonienė

Sp. s

Pr. 7.40–8.25

9. 

Vaikinų tinklinis

1–4 kl.

2 val.

D. Greviškis

Sp. s

K. 15.15–16.45

10. 

Vaikinų futbolas

1–4 kl.

2 val.

D. Greviškis

Sp. s

Pn. 15.15–16.45

11. 

Merginų futbolas

1–4 kl.

2 val.

A. Nachajus

Sp. s

A. 15.15–16.45

12. 

Savigyna

1–2 kl.

3 val.

A. Šadys

Š. s

Pr., T., Pn. 18.00–19.00

13. 

Tradiciniai kovos menai

1–4 kl.

3 val.

A. Šadys

Š. s

Pr., Pn. 16.30–18.00

14. 

Klausyk ir išgirsk

1–2 kl.

1 val.

R. Daugirdienė

206

Pr. 14.25–15.10

15. 

Vokalo ugdymas

1–4 kl.

2 val.

A. Valotkienė

Muz. k.

A. 14.30–15.30

16. 

Instrumentinis ansamblis

1–4 kl.

2 val.

A. Valotkienė

Muz. k.

K. 14.30–15.30

17. 

Sceninė kultūra

1–4 kl.

2 val.

A.Valotkienė

A. s.

A., K. 15.30–16.00

18. 

Įdomioji matematika

1–4 kl.

2 val.

I. Asakavičienė

217

A. 14.15–15.45

19. 

Kulinarija

1–3 kl.

2 val.

L. Kantakevičienė

122

 A. 13.30–15.00

20. 

Elektronika

1–4 kl.

1,5 val.

M. Matusevičius

127

T. 15.10–16.40

21. 

Jaunasis inžinierius

1–2 kl.

1,5 val.

M. Matusevičius

127

K. 14.30–16.00

22. 

Keramika

1–4 kl.

1,5 val.

R. Kisielius

131

K. 14.25–15.55

23. 

Fotografija

1–4 kl.

1,5 val.

R. Kisielius

131

Pn. 14.25–15.55

24. 

Šachmatai

1–4 kl.

2 val.

R. Birieta

105

Pr. 13.30–15.30

25. 

Grožinės literatūros skaitymas angliškai

1-2 kl.

1 val.

R. Daugirdienė

206

A. 14.25–15.10

26

Japonų tapybos ir kaligrafijos

1–4 kl.

1,5 val.

A. Vekterienė

211

T. 12.35–15.10