Neformalaus ugdymo būrelių tvarkaraštis 2019-2020 m. m.

NEFORMALAUS UGDYMO BŪRELIŲ TVARKARAŠTIS

2019–2020 M. M.

Eil. Nr.

Užsiėmimo pavadinimas

Klasės

Val. sk.

Mokytojas

Vieta

       Diena / laikas

1. 

Vaikinų krepšinis

1–2 kl.

1,5 val.

J. Varnelis

Sp. s

Pr. 15.00–16.00

2. 

Vaikinų krepšinis

3–4 kl.

1,5 val.

J. Varnelis

Sp.s

Pr. 16.00–17.00

3. 

Atletinės gimnastikos

1–2 kl.

1,5 val.

J. Varnelis

Tren. s.

A. 15.00–15.30

4. 

Atletinės gimnastikos

3–4 kl.

1,5 val.

J. Varnelis

Tren. s.

T. 15.00–15.30

K. 15.30

5. 

Merginų tinklinis

1–2 kl.

1,5 val.

J. Blažonienė

Sp. s

A., T. 7.45–8.30

6. 

Merginų tinklinis

3–4 kl

1,5 val.

J. Blažonienė

Sp. s

T. 15.15–16.45

7. 

Merginų kūno dizainas

1–4 kl.

1 val.

N. Antanavičienė

Š. s.

A. 14.15–15.00

8. 

Urban dance

1–4 kl.

2 val.

A. Baltusevičiūtė

Š. s. / A. s.

Pr. 15.30–17.00

9. 

Merginų krepšinis

1 –2 kl.

1,5 val.

J. Blažonienė

Sp. s

Pr., K. 7.45–8.30

10. 

Vaikinų tinklinis

1–2 kl.

1 val.

D. Greviškis

Sp. s

A.15.20–16.20.

11. 

Vaikinų tinklinis

3–4 kl.

1 val.

D. Greviškis

Sp. s

A. 16.20–17.20

12. 

Vaikinų futbolas

1–4 kl.

2 val.

D. Greviškis

Sp. s

Pn. 15.15–16.45

13. 

Merginų futbolas

1–4 kl.

1,5 val.

D. Greviškis

Sp. s

K. 15.20–16.30

14. 

Savigyna

1–2 kl.

3 val.

A. Šadys

Š. s

T. 16.30

Pn. 16.30

S. 10.00

15. 

Tradiciniai kovos menai

1–4 kl.

3 val.

A. Šadys

Š. s

Pr. 18.00

T. 18.00

Pn. 18.00

16. 

Tautinių šokių kolektyvas

1–3 kl.

1,5 val.

N. Antanavičienė

A. s.

K. 15.10–16.15

17. 

Vokalo ugdymas

1–2 kl.

2 val.

A. Bugaitė

Muz. k.

P., A., T., K. 12.05

18. 

Vokalo ugdymas

3–4 kl.

1,5 val..

A. Bugaitė

Muz. k.

K. 14.15–16.05

19. 

Choras / ansamblis

1–3 kl.

2 val.

A. Bugaitė

Muz. k.

Pn. 13.20–16.05

20. 

Dramos būrelis

1–2 kl.

2 val.

H. Šklėrius

A. s.

A. 15.15–16.30

21. 

Dramos studija

3–4 kl.

2 val.

H. Šklėrius

A. s.

K. 15.15–16.30

22. 

Let‘s talk

1 kl.

1 val.

D. Zigmantienė

226 k.

Pn. 15.15–16.00

23. 

Kulinarija

1–3 kl.

2 val.

L. Kantakevičienė

122

 K. 14.25–16.50

24. 

Technologijų dirbtuvės pagal kalendorines šventes

1–3 kl.

2 val.

L. Kantakevičienė

122

T. 15.10–17.00

25. 

Elektronika

1–4 kl.

1,5 val.

M. Matusevičius

127

15.10–16.30

26. 

Jaunasis inžinierius

1–2 kl.

1,5 val.

M. Matusevičius

127

15.10–16.30

27. 

Keramika

1–4 kl.

1,5 val.

R. Kisielius

131

T. 14.15–15.30

28. 

Fotografija

1–4 kl.

2 val.

R. Kisielius

131

Pn. 14.15–15.45

29. 

Šachmatai

1–4 kl.

2 val.

R. Birieta

105

Pr. 15.10

30. 

Įdomioji matematika

1–4 kl.

2 val.

I. Asakavičienė

217

A. 14.15

Pn. 7.45

31. 

Anglų kalbos kompetencijų tobulinimas pagal IELTS programą

3–4 kl.

1 val.

V. Plataunaitė

205

T. 7.45–8.30

32. 

 Folkloro studija

3–4 kl.

1,5 val.

R. Daugirdienė

206

15.10–16.30

33. 

Skaitau autentišką tekstą ir tobulėju

2–4 kl.

1 val.

R. Daugirdienė

206

A. 14.25–15.10

34.

Kūrybinės dirbtuvės

1–4 kl.

3 val.

A. Vekterienė

303

T. 13.30–15.10

35

Istorikų būrelis

2 kl.

1 val.

A. Čižauskienė

326

T. 15.20

36

Ekonomikos būrelis

2–4 kl.

1 val.

L. Rimkuvienė

328

K. 15.20–16.05

37.

Instrumentinis ansamblis

1–4 kl.

4 val.

V. Pilibavičius

Muz. k.

T. 15.20

Š. 10.00