Renginiai / parodos / akcijos

Renginiai, skirti Vasario 16-ajai

Vasario 12 d.

Lietuvos mokinių istorijos olimpiados I etapas

1-ųjų klasių koncertas „Mano Lietuva“

Vasario 13 d.

Protmūšis 2-ųjų klasių mokiniams

Vasario 14 d.

Istorijos – literatūros – menų projektas

Inscenizacija „Vilniaus mugė“

Vasario 16 d.

Jaunimo eisena „Lietuvos valstybės keliu“

 

Kalėdinio rytmečio akimirkos

2019 m. gruodžio 20 d.

 

Europos kalbų diena

      Rugsėjo 26 d. – Europos kalbų diena – Europos Sąjungoje šventė. Šią dieną mūsų gimnazijoje vyko emblemos, skirtos šiai dienai paminėti, kūrimas. Visų klasių atstovai dalyvavo dizaino kūrybinėse dirbtuvėse, kur piešė pagal labai aiškias taisykles. Emblemai parenkami labai aiškūs simboliai ir tik trys spalvos. Taip paminėjome dieną, skirtą Europos Sąjungos kalboms. Ši diena pirmą kartą švęsta 2001 m. Šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Mokyt. A. Vekterienė, 2019 m. rugsėjo 27 d.

 

Savanoriavimas MAISTO BANKE

      2019 m. rugsėjo 26 d. 1b klasės mokiniai – Ramunė Lapinytė, Neimedas Tamašauskas, Gabija Šakinytė, Deimantė Paliokaitė, Deimantė Zaripovaitė, Austėja Čepulytė, Melita Ionovaitė, Augustė Žemgulytė – savanoriavo „Rimi“ parduotuvėje ir dalyvavo MAISTO BANKO akcijoje. Akcijoje žmonės gali paaukoti maisto prekių, kurios bus atiduodamos nepasiturinčioms daugiavaikėms šeimoms, vienišiems seneliams… Mokinius globojo Daiva Petelienė – vienos mokinės mama. Ji MAISTO BANKO akcijoje dalyvauja jau 10 metų.

      Dalyvaujant MAISTO BANKO akcijoje yra dvi pareigos – dalinti reklamą, kuri praneša pirkėjams, kad dabar vyksta MAISTO BANKO akcija ir sužymėti bei supakuoti maisto produktus. Mokiniai keitėsi pareigomis, kad akcija savanoriams būtų įdomesnė, išbandytų save skirtingose srityse. Dalijant reklamą, svarbiausia mandagumas, komunikabilumas ir šypsena. Jeigu praeivis pasiima skrajutę, į ją pasižiūri ir užduoda klausimą, yra didelė tikimybė, kad jis paaukos MAISTO BANKUI. Dirbant maisto prekių priėmimo punkte, reikalingas pastabumas ir mandagumas, nes reikia tinkamai sužymėti prekes ir padėkoti kiekvienam paaukojančiajam.

      Ši MAISTO BANKO akcija davė mokiniams patirties bendradarbiaujant su žmonėmis.

1b klasės mokinys Neimedas Tamašauskas, 2019 m. rugsėjo 27 d.

 

…man įdomiausi

tie kur iš nieko kitaip tariant iš oro

jų tarsi nėra bet jie daro didžiausią

įtaką jų idėjos apverčia pasaulį

arba nugriauna sienas jie nepastovūs

tarsi pajūrio vėjas bet turi galingą

jėgą ir deja turi vieną silpnybę

oro žmonės nesugeba nei įsižeminti

nei nusižeminti jie taip ir lieka

šiek tiek pakilę šiek tiek stebimi

šiek tiek stebėtojai greičiausiai

ir poetai šiai rūšiai priskirtini

(Iš Elenos Karnanskaitės eilėraščio „Apie žmones“)

Mokinių kūrybinės popietės „Kuriame ir dalijamės“ akimirkos

      Poezija nėra vien jausmai. Tai kalba, kuri sukelia jausmus. Būtent šia kalba ketvirtadienį prabilo Karoliniškių gimnazijos mokiniai. Jauki atmosfera, bundanti gamta, nuoširdžios eilės ir spalvų paletė, išlieta ant popieriaus lapų, – kiekvieno kuriančio žmogaus svajonė. Tai yra galimybė širdimi pažvelgti į kito žmogaus širdį, suprasti savo jausmus, įžvelgti kur kas daugiau nei tik žodžius. Kurti padrąsino mūsų gimnaziją baigusi poetė Greta Ambrazaitė, kuri savo pašaukimą atrado dar mokyklos suole. Ši kūrėjų popietė yra daugelio mokinių pirmieji žingsniai įkvėpimo, padedančio suprasti, kaip norima kurti, link. Manau, kad viska, ką įmanoma įamžinti ant popieriaus lapo, turi daug didesnį poveikį, kai tuo galima dalintis, todėl šis renginys augina ateities menininkus. Dėkojame mokytojams, įžvelgiantiems mūsų pašaukimą, ir mokiniams, kurie kurdami padeda išlaikyti šią spalvingą gimnazijos tradiciją.

Aira Naraškevičiūtė, 3a kl., 2019 m. gegužės 16 d.

 

„Žvelk širdimi tik į širdį“

                                                           A. Mickevičius

Integruota romantizmo pamoka

2019 m. gegužės 3 d.

 

Legendinės roko grupės „Hiperbolė“ dainų festivalis

      Balandžio 12 d. Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje su didinga roko dvasia ir nuostabiais talentingų mokinių balsais nuskambėjo grupės „Hiperbolė“ dainos. Festivalio metu atlikti Vilniaus bei Pasvalio miestų mokinių vokaliniai – instrumentiniai kūriniai mintimis sugrąžino mokinių tėvelius ir mokytojus į jaunystės laikus, o patiems mokiniams leido pasinerti į lietuviškos roko muzikos pasaulį. Festivalio dalyviai žiūrovus stebino ne tik įspūdingais gitarų solo, aktyviais ritmais, bet ir lyriškomis baladėmis bei smuiko stygų virpesiais.

Mokytoja Augustė Bugaitė, 2019 m. balandžio 12 d.

 

Renginių archyvas