Mokytojai

      Ankstesnių metų mokytojų kolektyvo nuotraukas rasite čia.

 

Metodinės grupės

2022–2023 m. m.

Mokytojai metodininkai

Vardas, pavardė Dėstomas dalykas E. paštas

Egidija Mažeikienė

lietuvių kalba

e.mazeikiene@karoliniskiugimnazija.lt

 Zita Pakštienė   lietuvių kalba  

Ryta Šalčiuvienė

lietuvių kalba

r.salciuviene@karoliniskiugimnazija.lt

 Jūratė Montrimienė  lietuvių kalba  j.montrimiene@karoliniskiugimnazija.lt
 Audronė Būdienė  anglų kalba  a.budiene@karoliniskiugimnazija.lt 

Rima Daugirdienė

anglų kalba

r.daugirdiene@karoliniskiugimnazija.lt 

 Jūratė Janonienė  anglų kalba  j.janoniene@karoliniskiugimnazija.lt 
 Irena Vysockaja  vokiečių kalba  i.vysockaja@karoliniskiugimnazija.lt
 Katažina Vilkauskienė  rusų kalba  k.vilkauskiene@karoliniskiugimnazija.lt

Rima Ignatavičienė

matematika

r.j.ignataviciene@karoliniskiugimnazija.lt

Jūratė Petkevičienė

matematika

j.petkeviciene@karoliniskiugimnazija.lt

  Daiva Želvienė   matematika   d.zelviene@karoliniskiugimnazija.lt
  Jūratė Bubelienė   informacinės technologijos   j.bubeliene@karoliniskiugimnazija.lt 

Jolita Kuliukienė

 informacinės technologijos

 j.kuliukiene@karoliniskiugimnazija.lt 

Ramūnas Birieta

istorija, politologija

r.birieta@karoliniskiugimnazija.lt

Audronė Čižauskienė

istorija

a.cizauskiene@karoliniskiugimnazija.lt

Rasa Sabūnienė

istorija

r.sabuniene@karoliniskiugimnazija.lt

Violeta Žekonienė istorija  
Angelija Vekterienė dailė  
Rimantas Kisielius dailė  
Donatas Greviškis fizinis ugdymas  
Jūratė Blažonienė chemija  
Laima Kantakevičienė technologijos  
Živilė Roličiūtė biologija  
Sigitas Andraikėnas fizika  
Vida Aleknienė fizika  
Rita Grybaitė fizika, civilinė sauga  
Dariuš Kozlovskij geografija  
Vida Turbienė geografija  
Loreta Ribinskaitė specialioji pedagogika  
Rimanta Kairaitytė tikyba  

Vyresnieji mokytojai

Vardas, pavardė

Dėstomas dalykas

E. paštas

Algimantas Urbanavičius

lietuvių kalba

a.urbanavicius@karoliniskiugimnazija.lt

Irena Karpičienė

anglų kalba

 

Rasa Miknienė anglų kalba  
Vilma Trusovienė anglų kalba  
Darija Zigmantienė anglų kalba  
Ingrida Rakovienė anglų kalba  
Ramutis Gudauskas fizinis ugdymas  
Andrejus Nachajus fizinis ugdymas  
Loreta Ribinskaitė technologijos  
Irma Asakavičienė matematika  
Rima Vėbraitė-Ramanauskienė matematika  
Jūratė Bužinskienė chemija  
Liudmika Calko socialinė pedagogika  
Julija Baladžanian-Čemakina rusų kalba  
Martynas Matusevičius technologijos  

Mokytojai

Vardas, pavardė Dėstomas dalykas E. paštas
Augustina Bižytė-Petrovskienė biologija  
Laura Vitkė psichologija  
Daiva Burkienė biologija  
Augustė Valotkienė muzika  
Algirdas Šadys etika  
Neda Kibildienė fizinis ugdymas, šokis  
Mindaugas Valiukas teatras, kinas  
Sigita Sipavičiūtė lietuvių kalba  

Mokytojai, neturintys kvalifikacinės kategorijos

Vardas, pavardė Dėstomas dalykas E. paštas
Edgaras Barkovskis ekonomika  
Anatolij Miloserdov chemija