Konsultacijų tvarkaraštis 2021-2022 m. m.

Darbo su mokiniais, siekiančiais geresnių pasiekimų (gabiais ir turinčiais spragų),

TVARKARAŠTIS (2021-2022 m. m.) 

Mokytojo vardas, pavardė

Dalykas

Val. per sav.

Darbo laikas

Kabinetas

A. Mikalkevičienė

lietuvių kalba

1,5 val.

antradieniai 7.45 – 8.20 

ketvirtadieniais 7.45 – 8.20

305

J. Montrimienė

lietuvių kalba

1,5 val.

penktadieniais 13.30 – 15.10

318

Z. Pakštienė

lietuvių kalba

1,5 val.

penktadieniais 830 – 10.00

316

E. Mažeikienė lietuvių kalba 1,5 val.

trečiadieniais 7.45 – 8.20

penktadieniais 7.45 – 8.20

304

R. Šalčiuvienė

lietuvių kalba

1,5 val.

trečiadieniais 7.45 – 8.20

ketvirtadieniais 7.45 – 8.20

314

A. Urbanavičius

lietuvių kalba

1,5 val.

antradieniais 7.45 – 8.20

ketvirtadieniais 7.45 – 8.20

 306

V. Trusovienė anglų kalba 1 val antradieniais 8.30 – 9.15 205

A. Būdienė

anglų kalba

1 val.

pirmadieniais 15.10 – 15.55

227

R. Daugirdienė

anglų kalba

1 val.

pirmadieniais 15.10 – 15.55

206

J. Janonienė

anglų kalba

1 val.

pirmadieniais 11.20 – 12.05

204

I. Karpičienė

anglų kalba

1 val.

pirmadieniais 14.25 – 15.10

327

R. Miknienė anglų kalba 1 val. trečiadieniais 14.15 – 15.00 104
I. Rakovienė anglų kalba 1 val. pirmadieniais 14.25 – 15.10 203

D. Zigmantienė

anglų kalba

1 val.

pirmadieniais 7.45 – 8.30

226

I. Vysockaja

vokiečių kalba

1 val.

trečiadieniais 14.15 – 15.00

227

E. Dailydienė prancūzų kalba 1 val. ketvirtadieniais 14.30 – 15.15 312

J. Baladžanian-Čiamakina

rusų kalba

1 val.

tračiadieniais 15.10 – 15.55

103

K. Vilkauskienė

rusų k.

1 val.

trečiadieniais 14.15 – 15.00

121

R. Ignatavičienė

matematika

1,5 val.

pirmadieniais 7.40 – 8.15

ketvirtadieniais 7.40 – 8.15

215

R. Vėbraitė-Ramanauskienė

matematika

1,5 val.

trečiadieniaiss 7.45 – 8.20

ketvirtadieniais 7.45 – 8.20

216

I. Asakavičienė

matematika

1,5 val.

pirmadieniais7.40 – 8.20

trečiadieniais 7.45 – 8.20

217

D. Želvienė

matematika

1,5 val.

ketvirtadieniais 13.30 – 14.15

penktadieniais 7.30 – 8.15

207

J. Petkevičienė

matematika

1,5 val.

trečiadieniais 12.05 – 12.35 ketvirtadieniais 7.45 – 8.30

120

J. Bubelienė

infotmatika

1 val.

trečiadieniais 15.10 – 15.55

311

J. Kuliukienė

informatika

1 val.

penktadieniais 13.30 – 14.15

307

R. Birieta

istorija

1 val.

ketvirtadieniais 7.35 – 8.20

105

R. Sabūnienė

istorija

1 val.

trečiadieniais 8.30 – 9.55

312

V. Žekonienė

istorija

1 val.

pirmadieniais 12.35 – 13.30

106

A. Čižauskienė istorija 1 val. antradieniais 7.35 – 8.20 326

D. Kozlovskij

geografija

1 val.

ketvirtadieniais 7.45 – 8.30

310

V. Turbienė

geografija

1 val.

pirmadieniais 14.15 – 14.35

ketvirtadieniais 7.55 – 8.30

121

D. Burkienė

biologija

1 val.

trečiadieniais 14.20 – 15.05

107

Ž. Roličiūtė

biologija

1 val.

antradieniais 15.00 – 15.45

119

A. Bižytė-Petrovskienė biologija 1 val. penktadieniais 14.25 – 15.40 105

E. Krunienė

chemija

1 val.

ketvirtadieniais 14.15 – 15.00

324

J. Bužinskienė

chemija

1 val.

ketvirtadieniais 8.00 – 8.20

penktadieniais 10.25 – 10.50

323

V. Aleknienė

fizika

1 val.

trečiadieniais 15.20 – 16.05

222

R. Grybaitė

fizika

1 val.

pirmadieniais 15.15 – 16.00

223

S. Andraikėnas

fizika

1 val.

ketvirtadieniais 7.35 – 8.20

223