Konsultacijų tvarkaraštis

Darbo su mokiniais, siekiančiais geresnių pasiekimų (gabiais ir turinčiais spragų),

TVARKARAŠTIS (2017–2018 m. m.) 

Mokytojo vardas, pavardė

Dalykas

Val. per sav.

Darbo laikas

Algimantas Urbanavičius lietuvių kalba 1,5 val. pirmadieniais ir ketvirtadieniais 7.45
Egidija Mažeikienė lietuvių kalba 1,5 val. pirmadieniais ir penktadieniais 7.45
Žydronė Siniuvienė lietuvių kalba 1,5 val.  pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais 15.10–15.40 
Jūratė Montrimienė lietuvių kalba 1,5 val. antradieniais 15.15 ir penktadieniais 13.25
Ryta Šalčiuvienė lietuvių kalba 1,5 val. antradieniais ir ketvirtadieniais 7.45
Sigita Kontrimienė lietuvių kalba 1,5 val. trečiadieniais 9.25– 10.00 ir penktadieniais 14.20–15.05 
Asta Mikalkevičienė lietuvių kalba 1,5 val. trečiadieniais ir ketvirtadieniais 7.45
Skirmantė Bačinskienė chemija 1 val.  trečiadieniais 7.45
Jūratė Bužinskienė  chemija  1 val. antradieniais 8.00 ir 14.15 
Jūratė Janonienė  anglų kalba 1,0 val. antradieniais 9.25–10.10
Rasa Miknienė anglų kalba  1 val. ketvirtadieniais 14.20–15.05
Rima Daugirdienė  anglų kalba 1 val. trečiadieniais 13.15–14.15 
Irena Karpičienė anglų kalba 1 val. penktadieniais 10.25–11.10 
Darija Zigmantienė anglų kalba 1 val. antradieniais ir trečiadieniais 8.00 
Vilma Trusovienė anglų kalba 1 val. pirmadieniais 8.00 ir penktadieniais 7.45
Vitolda Plataunaitė  anglų kalba 1 val. pirmadieniais ir antradieniais 8.00 
Audronė Būdienė  anglų kalba 0,5 val. trečiadieniais 8.00
Irena Vysockaja vokiečių kalba 0,5 val. penktadieniais 8.00
Svetlana Reduta rusų kalba 0,5 val. ketvirtadieniais 8.00 
Katažina Vilkauskienė rusų kalba  0,5 val. antradieniais 8.00
Ramunė Jauniškienė matematika 1,5 val. antradieniais , trečiadieniais ir penktadieniais 8.00 
Irma Gudlenkytė matematika 1,5 val. pirmadieniais ir ketvirtadieniais 7.45
Rima Ignatavičienė matematika  1,5 val. pirmadieniais 7.45 ir ketvirtadieniais 13.25 
Marina Valentėlienė matematika 1,5 val. antradieniais ir trečiadieniais 7.45
Irena Najulienė matematika  1,5 val.  
Daiva Želvienė matematika 1,5 val. trečiadieniais 7.40 ir ketvirtadieniais 14.20
Jūratė Petkevičienė matematika 1,5 val. pirmadieniais 7.40 ir ketvirtadieniais 8.00
Sigitas Andraikėnas fizika 0,5 val. antradieniais 8.00
Rita Grybaitė fizika 1 val. pirmadieniais 7.40 
Vida Aleknienė fizika  1 val. trečiadieniais 7.45
Živilė Roličiūtė biologija 0,5 val. pirmadieniais 14.20
Daiva Burkienė biologija 0,5 val. trečiadieniais 15.05
Augustina Bižytė–Petrovskienė biologija 0,5 val. pirmadieniais 14.20
Rasa Sabūnienė istorija 0,5 val. ketvirtadieniais 14.10
Audronė Čižauskienė istorija 0,5 val. penktadieniais 8.00 
Ramūnas Birieta istorija 0,5 val. ketvirtadieniais 8.00
Violeta Žekonienė istorija 0,5 val. ketvirtadieniais 13.25
Dariuš Kozlovskij geografija 0,5 val. ketvirtadieniais 8.00
Vida Turbienė geografija 0,5 val. pirmadieniais 15.10
Jūratė Bubelienė informacinės technologijos 0,5 val. antradieniais 15.10
Jolita Kuliukienė informacinės technologijos 0,5 val. ketvirtadieniais 8.00