Naujienos

Kodėl verta mokytis Karoliniškių gimnazijoje? Nes čia…

 

Dėmesio!

Spalio 27 d. gimnazijoje organizuojama

TĖVŲ DIENA

Mokinių tėvai kviečiami pasikalbėti su dėstančiais mokytojais nuo 17 iki 19 val.

Mokyklos taryba

 

Vokiečių kalbos dienos

     Spalio 18 d. šurmulingai prasidėjo Vokiečių kalbos dienos paminėjimas. Per pertraukas vieni moksleiviai varžėsi, kuri komanda greičiau sudės garsiausių Vokietijos prekių ženklų ir vokiškų žodžių domino. Kiti gi buvo mokomi vokiškų greitakalbių bei skaičiuočių. Per vokiečių kalbos pamokas buvo ne tik klausomasi vokiškų dainų, bet ir intensyviai dirbama su dainų tekstais, stotelių principu buvo atliekamos interaktyvios Vokietijos pažinimo, kūrybinio rašymo bei skaitymo užduotys. Svarbiausia, kad visą dieną lydėjo gera nuotaika, įrodanti, kad „Deutsch macht Spaß“ (vokiečių kalba teikia džiaugsmo). Spalio 20 d. laukia dar daugiau staigmenų: moksleivius vokiečių kalbos mokys užsienio kalbų studentės iš Mykolo Romerio universiteto.

Mokyt. A. Dulevičiūtė-Kavaliauskienė

 

Europos kalbų diena gimnazijoje

      Rugsėjo 26 dieną Karoliniškių gimnazijos 2-ųjų klasių mokinių komandos dalyvavo protmūšyje  „Ką žinau apie Europos kalbas?“ Aktų salės sceną puošė Europos valstybių vėliavos ir gimnazijos moksleivių piešiniai bei koliažai tema „Europos tautų virtuvės“. Po klasių komandų išradingų prisistatymų, moksleiviai susirungė dviejuose turuose po 10 klausimų, kurių atsakymai buvo vertinami žiuri komisijos, susidedančios iš gimnazistų ketvirtokų ir gimnazijos mokytojų. Kol komisija skaičiavo balsus, žiūrovams buvo pateikiami įdomūs klausimai, skambėjo muzika.  Protmūšio nugalėtojais tapo 2b klasė, užėmusi pirmąją vietą, antroji vieta atiteko 2a klasei, trečioji 2f klasei. Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o prizininkai – Europos Komisijos biuro dovanėlėmis.

Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė

 

Per rudens lygiadienio šventę suspindo Neries krantinė

      Rugsėjo 22 d. Vilniuje, švęsdami rudens lygę ir baltų vienybę, susirinkome prie šventos mūsų upės Neries. Vienas krantas – mūsų, gyvųjų, pasaulis ir kitas – Dausos. Dešiniam Dausų krante kartu su kitų mokyklų atstovais kūrėme septynis ugnies krikštus kovose kritusioms baltų tautoms atminti: KURŠIAMS, ŽIEMGALIAMS, SĖLIAMS, GALINDAMS, PRŪSAMS, JOTVINGIAMS (kitaip DAINUVIAMS, POLEKSĖNAMS, SŪDUVIAMS) – ir toms, kurių net pavadinimų nebeprisimename.

      Ugnis uždegė Vilniaus mokyklų moksleiviai:

·  „Ryto“ progimnazija, mokyt. Nijolė Lukošiūtė,

·  Žemynos gimnazija, mokyt. Violeta Vaikasienė,

·  Žemynos progimnazija, mokyt. Romas Čiupaila, Daiva Šukienė, Loreta Pladienė, Eglė Šavdianė,

·  Karoliniškių gimnazija, mokyt. Rimantas Kisielius,

·  Emilijos Pliaterytės progimnazija, mokyt. Marytė Čepaitienė,

·  Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija, mokyt. Rūta Ratkevičienė,

·  Viršuliškių mokykla, mokyt. Dalia Šmatavičienė,

·  Vaikų ir jaunimo klubo „Liepsnelė“ etninės veiklos būrelis, mokyt. Dalia Šmatavičienė,

·  „Versmės“ katalikiškoji gimnazija, mokyt. Daiva VarslavėnienėŽygimanto Augusto pagrindinė mokykla, mokyt. Dalia Šverekienė.

Mokyt. R. Kisielius

 

„Karoliniškių mylios“ bėgimas

 

      Rugsėjo 9 dieną gimnazijoje buvo organizuotas 3-iasis „Karoliniškių mylios“ bėgimas, kuriame dalyvavo 1-4 gimnazijos klasių moksleiviai ir dvi mokytojos.

Sveikiname nugalėtojus!

      Merginas

      Pirmą vietą laimėjusią Gabiją Rudžionytę, 3d kl.,

      Antrą vietą – Emiliją Laurinavičiūtę, 2b kl.,

      Trečią vietą – Karoliną Darvinytę, 1d kl.

      Vaikinus

      Pirmą atbėgusį Eriką Urbanovič, 3 b kl.,

      Antrą – Simoną Suprinavičių, 4 e kl.,

      Trečią – Vaidotą Gružą, 4 f kl.

      Ir visus „Karoliniškių mylios“ bėgimo dalyvius.

Gimnazijos administracija, 2016 m. rugsėjis

 

Neformalaus ugdymo mugė

       Rugsėjo mėnesio 6-7 dienomis Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje vyko tradicinė neformalaus ugdymo būrelių mugė, kurioje gimnazijos moksleiviams buvo pristatyti visi 2016-2017 m. m. siūlomi būreliai. Būrelių vadovai susidomėjusiems moksleiviams papasakojo apie būrelių veiklą šiais mokslo metais ir pristatė programas. Sportinės krypties būrelių vadovai supažindino gimnazijos pirmokus su pasiekimais, prizais ir diplomais. Nhat Nam ir savigynos būrelių vadovas mokytojas Algirdas Šadys trumpai pademonstravo ir savigynos veiksmus.

Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė, 2016 m. rugsėjis

 

Prie Karoliniškių gimnazijos – atnaujinta krepšinio aikštė

       Lietuvos krepšinio federacijos projektas įrengti ir atnaujinti lauko krepšinio aikštes sulaukia vis didesnio palaikymo. Nuo rugsėjo 2 d. krepšinio entuziastų laukia visiškai atnaujinta krepšinio aikštė šalia Karoliniškių gimnazijos Vilniuje. Ši aikštė įrengta LKF, Vilniaus miesto savivaldybės ir kompanijos „Lidl Lietuva“ pastangomis.

„Po daugelio metų, kai prie ugdymo įstaigų ir viešosiose erdvėse esančių aikštelių atnaujinimui beveik nebuvo skiriama dėmesio ir lėšų, šiemet sutvarkėme bene dvi dešimtis aikštelių. Tai tęstinumą turintis darbas, todėl nežadame sustoti – norime, kad ne tik mokyklinio amžiaus vaikai, tačiau ir visi miesto gyventojai galėtų netoli namų esančiose aikštelėse kokybiškai sportuoti. Išties džiugu, kad prie šios iniciatyvos prisidėjo ir Lietuvos krepšinio federacija bei jos partneriai“, – atidarydamas atnaujintą aikštę sakė Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Aikštės atidaryme dalyvavo Karoliniškių gimnazijos direktorė Ona Mačernienė, pedagogai, moksleiviai, Vilniaus miesto savivaldybės ir Lietuvos krepšinio federacijos atstovai. Jaunieji krepšininkai sužaidė improvizuotą krepšinio kėlinį.

Daugiau http://www.delfi.lt/krepsinis/naujienos/vilniaus-karoliniskiu-gyventojams-atnaujinta-krepsinio-aikste.d?id=72196394

 

Rugsėjo 1-osios šventinės akimirkos

2016 m. rugsėjis

 

Apdovanoti geriausi Vilniaus abiturientai

       Vilniaus Rotušėje surengta iškilminga šventė – apdovanoti 126 geriausiai mokyklą baigę vilniečiai. Net du ar daugiau šimtukus į savo brandos atestatą įrašiusiems abiturientams Vilniaus meras Remigijus Šimašius įteikė padėkos raštus ir linkėjo sėkmės būsimame gyvenimo etape.

       Po tris šimtukus gavo net 29 sostinės abiturientai iš Vilniaus licėjaus, Vilniaus Žirmūnų, Gabijos, Karoliniškių, Mykolo Biržiškos, Vilniaus jėzuitų, Jono Pauliaus II ir Žvėryno gimnazijų. Po 2 brandos egzaminų šimtukus gavo 93 Vilniaus moksleiviai.

       Mūsų gimnazijos abiturientas Dominykas Radzevičius gavo 3 šimtukus (informacinių technologijų, matematikos ir anglų k.), o abiturientė Austėja Piličiauskaitė – 2 šimtukus (matematikos ir fizikos).

       Abiturientai, gavę bent vieną 100-ą, buvo apdovanoti LR Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės padėkomis, kurias įteikė Seimo narys V. Skarbalius atestatų įteikimo šventės metu.

2016 m. liepa

 

VKG pasirašė sutartį su VGTU

       2016 m. liepos 4 d. pasirašyta sutartis su VGTU dėl universitetinių klasių steigimo. Sutartį pasirašė VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas ir gimnazijos direktorė Ona Mačernienė. 2016–2017 m. m. bus įsteigtos dvi tokios klasės: viena būsimų pirmokų ir viena trečiokų. Tikimės ilgalaikio ir sėkmingo bendradarbiavimo.

2016 m. liepos 4 d.

 

Nacionalinė galerija – gimnazijos mokymo ir mokymosi erdvė

jau nuo 2016 metų rugsėjo

      2016 metų balandžio mėnesį pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Nacionalinės galerijos ir Vilniaus Karoliniškių gimnazijos. Birželio 10 dieną gimnazijos mokytojai dalyvavo edukacinių programų 2016-2017 m. m. moksleiviams pristatyme. Edukacinio centro kuratorė Eglė Nedzinskaitė papasakojo apie Nacionalinės galerijos patalpose vykstančius užsiėmimus ir interaktyvias įvairių dalykų pamokas bei pasidalijo patirtimi organizuojant moksleiviams istorijos, chemijos, fizikos pamokas, kurias vedė mokslininkai ir menininkai. Po pristatymo kuratorė Eglė Nedzinskaitė pakvietė į ekskursiją po Nacionalinės galerijos erdves ir pakomentavo įvairių epochų menininkų kūrybą.

Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė

2016 m. birželio 10 d.

 

Karoliniškių gimnazijos 2c klasė – pavasario Sporto šventės

komandinių varžybų pirmosios vietos

ir pereinamosios gimnazijos taurės laimėtoja

      Tradicinė gimnazijos pavasario Sporto šventė, kurioje dalyvavo pirmųjų ir antrųjų klasių mokiniai iš 12 klasių, gegužės 31-osios rytą prasidėjo mokyklos instrumentinio ansamblio atliekama nuotaikinga „Biplanų“ daina „Plius minus, viskas bus gerai“. Po jos savo meistriškumą parodė savigynos būrelio, vadovaujamo mokytojo Algirdo Šadžio, jaunieji sportininkai. Po direktorės Onos Mačernienės sveikinimo visos klasės susirungė dėl nugalėtojos vardo futbolo, krepšinio, kvadrato, tinklinio, virvės traukimo, šuolio į tolį ir estafečių rungtyse. Pirmąją vietą ir gimnazijos taurę iškovojo 2c klasė, antrąją vietą – 1a, trečiąją – 1b, o ketvirtąją pasidalino 1e ir 2b klasės. Minint tarptautinę dieną be tabako ir dalyvaujant sveikatingumą ugdančiame renginyje, visos klasės buvo apdovanotos specialiais prizais – obuoliais, sveikatos ir pažinimo bei akcijos „Obuolys vietoj cigaretės“ simboliu.

       Sveikiname nugalėtojus ir visų klasių, dalyvavusių Sporto šventėje, sportininkus.

 Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė

2016 m. gegužės 31 d.

 

Paskutinio skambučio šventinės akimirkos

2016 m.

 

Ketvirtokų grafikos darbų paroda

2016 m.

 

O medžiuos dega tylios žvakės –
Baltuos žieduos rausvi taškai...
H. Radauskas

Mokinių sodinti medeliai jau žydi

2016 m. pavasaris

 

Šlovės tribūna – tradicinė padėkų moksleiviams ir mokytojams šventė

      Gegužės 24 dieną, kaip ir kiekvieną pavasarį, Karoliniškių gimnazijos Konferencijų salėje vyko padėkų teikimo šventė „Šlovės tribūna“. Renginyje padėkomis ir atminimo dovanomis buvo apdovanoti 35 gimnazijos  moksleiviai, pasiekę svarių laimėjimų tarptautinėse ir Lietuvos olimpiadose, konkursuose, meninėje ir  sportinėje  veikloje. Gimnazijos direktorė Ona Mačernienė padėkojo ir moksleivius ruošusiems mokytojams.

Apdovanotų mokinių ir mokytojų sąrašą rasite čia.

2016 m.

 

Poezijos pavasaris gimnazijoje

Poezijos_pavasaris

      Ką šiandien žmogui reiškia eilėraštis? Draugą, galimybę pažvelgti į save, savo sielą, išgyventi amžinybės akimirką ar gyvenimo kovą? Į šiuos ir panašius klausimus mums padėjo atsakyti aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja Aldona Vilutytė, padovanojusi tikrą poezijos šventę. Aktorė skaitė S. Kontrimaitės, V. Šimborskos, S. Gedos ir kitų poetų eiles. Renginyje skambėjo ir Austės Urbanavičiūtės autorinė dainuojamoji poezija.

Mokyt. E. Mažeikienė, 2016 m.

 

Muzikos, šokio ir dailės integruotas projektas „Stiliaus kaleidoskopas“

     Europos dienai paminėti Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje gegužės 5 dieną vyko muzikos, šokio ir dailės integruotas projektas „Stiliaus kaleidoskopas“. Projekte dalyvavo 1-2 klasių mokiniai, kurie kūrybingai interpretavo įvairius muzikinius stilius, vyraujančiais Europoje. Vedėjai supažindino su kiekvieno muzikinio stiliaus – liaudies, rokenrolo, hip hopo, roko, pankroko, disko ir kitų – atsiradimo istorija, bruožais. Renginio klasių pasirodymus vertino komisija: dailės mokytoja A. Vekterienė, muzikos mokytoja R. Vainorė, choreografijos mokytoja Nijolė Antanavičienė, ketvirtokas gimnazistas Dominykas Grinius ir trečiokas Rokas Baltušninkas. Nugalėtojais tapo 1e klasės moksleiviai, padainavę lietuvių liaudies sutartinę „Dolijuta“. Antra vieta  buvo skirta 1b klasei, atlikusiai džiazo stiliumi Ray Charles dainą „Hit the road, Jack“. Komisija skyrė net dvi trečias vietas – 1c ir 2e klasėms. 1c klasė atliko pankroką, o 2e –  disko stilių.

      Visos klasės  dalyvės bus apdovanotos padėkos raštais gegužės 9-ąją – Europos dieną.

 Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė

 

„pažinti ką nors iki galo – reikštų pažinti patį save“ /V. Šekspyras/

GIMNAZISTŲ PIEŠINIŲ PARODA BIBLIOTEKOJE

2016 m.

 

Konferencija „Kur slypi lietuviškoji tapatybė ir ką turime saugoti?“

      2016 m. kovo 15 d. Signatarų namuose vyko miesto 9–12 klasių mokinių konferencija ,,Kur slypi lietuviškoji tapatybė ir ką turime saugoti?“, kurią organizavo Vilniaus „Saulės“ privati gimnazija. Konferencijos tikslas – atskleisti ir kritiškai permąstyti lietuvišką tapatybę sudarantį simbolių kompleksą bei jo išsaugojimo / perteikimo ypatumus.

      Vilniaus Karoliniškių gimnazijos 2f klasės mokinės Karolina Malachovskytė, Ugnė Avtuškaitė ir Jūratė Verbylaitė konferencijoje pristatė kūrybinį–tiriamąjį darbą apie devynis dažniausiai pasikartojančius ir lietuvišką tapatybę reprezentuojančius simbolius, kuriuos dažniausiai išskiria mūsų gimnazijos antrų klasių mokiniai: herbą, vėliavą, kalbą, himną, Arkikatedrą Baziliką, Sausio 13-osios įvykius, Gedimino pilį, krepšinį bei cepelinus. Mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos A. Vekterienės, nupiešė šiuos simbolius ir suklijavo į ,,Lietuviškosios tapatybės juostą“. Konferencijoje visų mokyklų pateiktos juostos buvo supintos į bendrą mokyklų ,,Lietuviškosios tapatybės juostą“.

Etikos mokytoja Jolanta Sereičikienė

 

Mažųjų šv. Kristoforų įteikimo ceremonija

      Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Lietuvos mokslų akademijoje Vilniaus mero iniciatyva pirmą kartą surengta Mažųjų šv. Kristoforų įteikimo ceremonija. Meras Remigijus Šimašius labiausiai nusipelniusiems jauniesiems vilniečiams įteikė Mažųjų šv. Kristoforų statulėles.

      „Kovo 11-oji yra mūsų jaunosios kartos šventė. Ši proga labai prasminga: šiandien įteikiame Kristoforus mūsų jaunimui, siekiančiam savo užsibrėžtų tikslų  ir garsinančiam Vilniaus vardą. Mes jus matome, vertiname ir esame dėkingi jums už tai, ką darote“, – Mažųjų šv. Kristoforų laureatus sveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

      Mažųjų šv. Kristoforų laureatai džiaugėsi, kad buvo pastebėti ir įvertinti.

      Mažųjų šv. Kristoforo statulėlės įteiktos dvylikai Vilniaus moksleivių už akademinius gamtos mokslų, lituanistikos, kibernetikos, muzikos, filosofijos ir filologijos, matematikos ir informatikos, sporto, šokio pasiekimus. Tarp apdovanotųjų ir mūsų gimnazijos mokinys, Tarptautinės kikbokso federacijos WAK–1F mėgėjų grupės K–1 pasaulio čem­pionatas Ignas Petrušis. Kalbėdamas Ignas pabrėžė, kad čia jo tik karjeros pradžia ir kad tikisi dar didesnių pasiekimų.

      Igną sveikino ne tik miesto meras, bet ir tėvai, brolis, mažoji sesutė, gimnazijos direktorė O. Mačernienė, direktoriaus pavaduotoja A. Būdienė, klasės auklėtoja K. Vilkauskienė, mokytojai ir, žinoma, visi bendraklasiai.

      Vilniaus miestui labiausiai nusipelniusius moksleivius ir visus susirinkusiuosius su Kovo 1-ąja sveikino ir koncertavo Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinis ansamblis „Jazz Island“.

2016 m. kovo 11 d.

 

Renginiai, skirti Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei

     Gimnazijos bendruomenės diktantas – kovo 3 d. 12.30 val. Aktų salėje

     Bendruomenės susitikimas su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi – kovo 8 d. 18.00 val. Aktų salėje

     Patriotinės dainos konkursas „Aš tikrai myliu Lietuvą“ – kovo 9 d. 13.25 val. Aktų salėje, dalyvauja 1–3 kl.

     Koncertas „Geltona, žalia, raudona“ – kovo 10 d. 12.35 val. Aktų salėje

     Moksleivių kūrybinių darbų paroda.

     Rengėjai

 

Vilniaus Karoliniškių gimnazijos mokytojai susipažįsta su LeaCoMM –

platforma mokytojams ir mokytojų rengėjams

      Kovo 1 dieną gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Būdienė pasidalino su mokytojais patirtimi, kurią vasario 17-19 dienomis įgijo tarptautinėje konferencijoje „Migracija-Mažumos-Mokykla-Mokytojų švietimas“ Štutgarte, ir paragino mokytojus prisijungti prie platformos LeaCoMM.

       A. Būdienė pabrėžė, kad dalyvavimas virtualioje erdvėje (platformoje) bendraujant su penkių šalių (Turkijos, Slovėnijos, Airijos, Vokietijos ir Graikijos) mokytojais, švietimo atstovais atvers mūsų gimnazijos mokytojams naujas galimybes ir sąlygas tarpkultūrinei kompetencijai tobulinti, dalytis gerąja darbo patirtimi, mokymo metodais, skleisti medžiagą bei išteklius. Pavaduotoja atkreipė dėmesį, kad projektas atspindi vis didėjančią mokinių įvairovę, kuri reikalauja skirti ypatingą dėmesį migracijai ir etniškumui, mokyklų ugdymo procese. „LeaCoMM“ projektas orientuotas į  prioritetines kryptis: kalbų mokymą(si) ir daugiakalbystę, mokyklų ir mokymo proceso pertvarkymą atsižvelgiant į daugiakultūrinės aplinkos poreikius. A. Būdienė pasidžiaugė, kad nuo 2014 metų gruodžio mėnesio, kai mūsų gimnazijoje SIH direktorė Daiva Malinauskienė pristatė projektą, platformos medžiagos pilotavime aktyviai dalyvavo gimnazijos mokytojai Irma Gudlenkytė, Katažina Vilkauskienė, Gražina Morozovienė, kurios susitikime su kolegomis  trumpai pasidalino savo įgyta naudinga patirtimi.

2016 m. kovo 1 d.

 

Vasario 16-ajai skirti renginiai vasario 12 dieną

Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje

Tautinės giesmės giedojimas
8.30 val. Aktų salėje

Dalyvauja 1-4 klasių mokiniai ir mokytojai

Istorinė viktorina, skirta Vasario 16-ajai ir Lietuvos prezidento Kazio Griniaus 150-osioms

gimimo metinėms,

10.50 val.

Aktų salėje, dalyvauja 1 klasės.

12.30 val.

Aktų salėje, dalyvauja 2 klasės.

Rengėjai

 

FOTOGRAFIJŲ KONKURSO „MANO KNYGŲ LENTYNA“,

SKIRTO 2016 M. BIBLIOTEKŲ METAMS PAMINĖTI, MENIŠKIAUSIOS NUOTRAUKOS

 

 

Ekspedicija Karlagas

      2016 m. sausio 20 d. gimnazijoje viešėjo ekspedicijos po lietuvių tremties vietas dalyviai. Jie dalijosi savo kelionės įspūdžiais apie Kazachstane esančią vieną iš žiauriausių GULAG‘o vietų – Karlago apylinkes, taip pat politinių kalinių masines kapavietes. Įstabūs ir sukrečiantys pasakojimai apie mūsų tautiečių tremtį į atšiaurius kraštus ir nežmoniškai sunkias gyvenimo sąlygas verčia susimąstyti apie laisvės kainą ir šiais laikais. Aišku, tik tai, kad tokią praeitį verta ir privalu liudyti ir dabar, kad suprastume nuolatos tykančio pašonėj agresoriaus pavojų, įvertintume pasiaukojimą žmonių, kurie už laisvę buvo pasiryžę mokėti krauju.

Domantas, 4g kl., 2016 m. sausis

 

Laisvės gynėjų dienos 25 metų sukakties paminėjimo mūsų gimnazijoje programa

Sausio 11 diena

10.0014.00 val. — neatlygintinos kraujo donorystės pilietinė akcija, dalyvauja mokytojai, 4-ųjų klasių moksleiviai.

Sausio 12 diena

13.30–15.00 val. — žuvusiųjų pagerbimas, gėlių padėjimas prie atminimo lentų, žvakučių uždegimas, dalyvauja seniūnijos atstovai, Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas, 1 b ir 2b kl., mokytojai Darius Kozlovskis, Algimantas Urbanavičius.

Sausio 13 diena

8.00–8.05 val. — pilietinės iniciatyvos akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, uždegamos atminimo žvakutės visose gimnazijos erdvėse (klasių auklėtojai atsakingi už saugų žvakučių uždegimą);

8.00–8.30 val. — pilietinės klasių valandėlės;

9.15–9.45 val. — Lietuvos TV (LRT): istorijos pamoka (rekomenduojama 3-oms gimn. klasėms, atsakingi istorijos mokytojai, informatikos mokytoja Jūratė Bubelienė);

12.30 val. — Seimo nario Arvydo Anušausko pilietinė pamoka 4-ųjų gimn. klasių moksleiviams Konferencijų salėje.

      Archyvas