Žaidžiame teatrą 2015

Festivalis „Žaidžiame teatrą“ Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje

no images were found

Vilniaus Karoliniškių gimnazijos tradicinis pavasario festivalis „Žaidžiame teatrą“, trukęs keturias dienas, prasidėjo antrųjų gimnazijos klasių pasirodymais kovo 24 dieną. Buvo parodyti septyni vaidinimai: „Don Kichotas“, „Molio Motiejus – žmonių karalius“, „Vakarų fronte nieko naujo“, „Grybų karas“, „Zuika kalba prancūziškai“, „Nevykėlio užrašai“ ir „Alisa stebuklų šalyje“. Antrą dieną, kovo 25 -ąją, žiūrovams ir komisijai buvo pateikti dar šeši vaidinimai. Juos parengė trečiųjų gimnazijos klasių mokiniai. Ketvirtadienį, trečią festivalio dieną, pirmokai grūmėsi šaradų konkurse, o penktadienį, kovo 27 dieną, įvyko šventės uždarymas, kurio metu žiūrovai pamatė mokytojo V. Noreikos režisuotą ištrauką iš J. Marcinkevičiaus pjesės „Ikaras“ ir buvo paskelbti nugalėtojai bei įteiktas pagrindinis prizas pirmosios vietos laimėtojams – vienos dienos nemokama kelionė po Lietuvą.

Sveikiname festivalio „Žaidžiame teatrą“ nugalėtojus:

1-osios vietos – 2b ir 3g kl.,

2 vietos – 2a kl.,