Muzikos, šokio ir dailės integruotas projektas „Stiliaus kaleidoskopas“

Europos dienai paminėti Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje gegužės 5 dieną vyko muzikos, šokio ir dailės integruotas projektas „Stiliaus kaleidoskopas“. Projekte dalyvavo 1-2 klasių mokiniai, kurie kūrybingai interpretavo įvairius muzikinius stilius, vyraujančiais Europoje. Vedėjai supažindino su kiekvieno muzikinio stiliaus – liaudies, rokenrolo, hip hopo, roko, pankroko, disko ir kitų – atsiradimo istorija, bruožais. Renginio klasių pasirodymus vertino komisija: dailės mokytoja A. Vekterienė, muzikos mokytoja R. Vainorė, choreografijos mokytoja Nijolė Antanavičienė, ketvirtokas gimnazistas Dominykas Grinius ir trečiokas Rokas Baltušninkas. Nugalėtojais tapo 1e klasės moksleiviai, padainavę lietuvių liaudies sutartinę „Dolijuta“. Antra vieta  buvo skirta 1b klasei, atlikusiai džiazo stiliumi Ray Charles dainą „Hit the road, Jack“. Komisija skyrė net dvi trečias vietas – 1c ir 2e klasėms. 1c klasė atliko pankroką, o 2e –  disko stilių.

Visos klasės  dalyvės bus apdovanotos padėkos raštais gegužės 9-ąją – Europos dieną.

Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė