Nacionalinis debatų turnyras 2016

Kovo 20 d. įvyko Nacionalinis Debatų turnyras Vilniaus Santaros gimnazijoje, kurioje dalyvavo 35 komandos iš visos Lietuvos.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos atstovai laimėjo 2 turnyrus iš 3 ir įgijo naujos patirties, pajuto, kaip nelengva rungtis su geriausiomis Lietuvos komandomis, kiek pastangų reikalauja įtaigi kalba ir pasiruošimas, kiek atidumo reikia oponentų argumentams atremti.

Mūsų gimnazijos atstovams pavyko nugalėti viešos kalbos jaudulį, užmegzti draugiškus santykius su debatų klubais iš skirtingų miestų. Tuo labai džiaugiamės!

Taip pat mūsų debatų klubas jau galvoja apie kitus debatus, gegužės pabaigoje debatuosime angliškai tema „This house believes that we're too late on global climate change“.

Anglų kalbos mokytoja Gražina Morozovienė, istorijos mokytoja Violeta Žekonienė, 2016 m.