Europos egzaminas 2016

Mūsų gimnazijoje jau tapo tradicija gegužės 9 d. prisijungti prie visoje Lietuvoje vykdomo Europos egzamino. Šiais metais pirmasis egzamino etapas įvyko gimnazijos Konferencijų salėje. Taip mes plečiamės, nes mokinių noras dalyvauti šiame renginyje neblėsta. Pirmus dvejus metus egzaminas vyko geografijos kabinete, kur galėjo tilpti apie 30 mokinių, šiemet susirinko 50 dalyvių, todėl ir vietos reikėjo daugiau.

Nuskambėjęs skambutis į trečią pamoką buvo ženklas pradėti Europos egzaminą 2016.

Šį renginį pradėjo mūsų gimnazijos direktorė Ona Mačernienė. Pasveikino visus su Europos diena. Trumpai, bet prasmingai priminė mokiniams Lietuvos nueitą ir einamą kelią Europoje.

Geriausiai užduotis pirmame etape atliko 4a klasės mokinys Marius Šaučiūnas, kuris surinko 12 taškų iš 15 galimų. Todėl gegužės 13 d. antrame etape jis, konkuruodamas su visos Lietuvos mokiniais, bandys kovoti dėl pergalės ir bilieto į trečią etapą. Linkime jam kuo geresnės sėkmės.

Mokyt. D. Kozlovskij