Virusas „SPALVŲ MAGIJA“

Virusas „SPALVŲ MAGIJA“

      Atėjus pavasariui, gimnazijoje išplito mokinių labai lauktas kasmetinis virusas – gal ne toks pavojingas – dainų, madų ir šokių virusas „Spalvų magija“. Ne vieną savaitę mokyt. G. Kazlauskienė dirbo su dainuojančiais ir muzikuojančiais mokiniais. Norinčių dalyvauti buvo labai daug, todėl atrinkti geriausius buvo labai sunku. Salę papuošti padėjo dailės mokytoja A. Vekterienė. Renginyje dalyvavo ir Vilniaus kolegijos Dizaino katedros, vadovaujamos buvusios mūsų gimnazijos mokinės Silvijos Grušnienės, studentės. Jos pademonstravo pačias naujausias ir pačias madingiausias šukuosenas. Be to, Vilniaus Automechanikos ir verslo atstovė Indrė Važgauskaitė (taip pat buvusi mūsų gimnazijos mokinė) pademonstravo savo mokyklos paruoštas sukneles. Keletą valandų trukęs renginys žavėjo spalvingumu ir gera nuotaika. Mokiniai šoko, dainavo, visi buvo pakiliai nusiteikę. O ir komisija buvo ypač kompetentinga, ją sudarė buvę gimnazijos mokiniai: Kristina Jurevičiūtė, Karolina Vitkutė, Justas Stanislovaitis ir Lina Gaidelytė.

      Buvo paskirtos nominacijos:

      Fenikso nominacija skirta žmogui-orkestrui Jokūbui Taločkai,

      šlagerių karalienei Austei Urbanavičiūtei,

      „Aukso paukštei“ Gabijai Aidukaitei (metų atradimas),

      taip pat skirtos nominacijos

      už profesionaliausią dainos interpretaciją,

      už puikiai atliktą populiarios muziko hitą,

      už originaliausią dainos versiją,

      už ekstravagantiškiausią šokį,

      už metų debiutą,

      už muzikinę sklaidą gimnazijoje ir kitos nominacijos.

      Visą popietę mokiniai ir dalyvavę mokytojai „sirgo“ virusu, tačiau kitądien į pamokas rinkosi žvalūs ir linksmi.

      Dėkojame renginio organizatoriams: iniciatorei ir mokinių įkvėpėjai mokyt. G. Kazlauskienei, taip pat mokyt. A. Vekterienei ir gimnazistei P. Kerulytei.

2015 m.

Comments are closed.