Moksleivių sporto šventė

Kaip ir kiekvienais metais, birželio mėnesio pradžioje, besibaigiant mokslo metams, visi gimnazijos 1-ų ir 2-ų gimnazijos klasių moksleiviai išbandė savo jėgas, ištvermę, fizinį pasiruošimą tradicinėje sporto šventėje. Po direktoriaus pavaduotojos Audronė Būdienės sveikinimo sporto šventės dalyviai ir sirgaliai išsiskirstė po futbolo, krepšinio, kvadrato ir tinklinio žaidimų aikšteles, taip pat ruošėsi šuoliui į tolį iš vietos. Daug emocijų sukėlė virvės traukimo ir estafetės bėgimo rungtys, nes kiekvienos klasės komanda stengėsi iškovoti kuo geresnes vietas, pasiekti aukštesnių rezultatų. Krepšinyje buvo nenugalimi 2e klasės vaikinai, futbole – 1c klasės komanda, kvadrato žaidime – pirmi buvo 1b klasės vaikinai ir 2b klasės merginos. Daugiausia klasių pasirinko tinklinio žaidimą. Pirmą vietą šiame žaidime iškovojo 2b klasės merginos ir 2d klasės vaikinai. Šuolio į tolį rungtyje pirmą vietą iškovojo 2f klasės komanda. Virvės traukimo varžybas laimėjo 2e klasės komanda, o estafetės bėgimo varžybas – 2b klasės komanda.

Susumavus visose rungtyse iškovotus taškus, pirmą vietą iškovojo 2b klasė, antrą vietą – 2f klasė, o trečią vietą – 2a klasės komanda. Visų rungčių prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais, o klasės–nugalėtojos dar ir saldumynais.

Sveikiname visus sporto šventės dalyvius, padovanojusius daug nepakartojamų akimirkų, o ypač nugalėtojus.

Linkime pasidžiaugti ateinančia vasara ir sugrįžti po atostogų dar labiau sutvirtėjusius.