Viktorina „Aš ir pasaulis“

2015 m. lapkričio 9 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje vyko tarptautinė chemijos ir fizikos viktorina „Aš ir pasaulis“, kurioje dalyvavo penkių Vilniaus miesto gimnazijų – Jono Basanavičiaus, Karoliniškių, Pilaitės, Simono Daukanto – mokinių komandos. Mūsų mokyklai atstovavo 2b mokiniai: Balys, Žalnieriūnas, Goda Šalkevičiūtė, Mantas Lapinis, Tautvydas Kvietkauskas, Martynas Jakas ir Žygimantas Augūnas. Viktorinai padėjo pasiruošti fizikos mokytoja V. Aleknienė ir chemijos mokytoja S. Bačinskienė. Viktorinos dalyviai galėjo ne tik kūrybiškai pritaikyti gamtos mokslų žinias ir gebėjimus, bet ir sužinoti naujų ir įdomių dalykų apie mus supantį pasaulį, o sirgaliai – smagiai praleisti laiką, palaikydami savo mokyklos komandą Džiaugiamės dalyvavę viktorinoje ir užėmę prizinę trečiąją vietą. Ir vis dėlto svarbu ne laimėti, o dalyvauti.

Gerda Bružaitė ir Goda Šalkevičiūtė, 2b klasės mokinės