Mažųjų šv. Kristoforų įteikimo ceremonija

Mažųjų šv. Kristoforų įteikimo ceremonija

      Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Lietuvos mokslų akademijoje Vilniaus mero iniciatyva pirmą kartą surengta Mažųjų šv. Kristoforų įteikimo ceremonija. Meras Remigijus Šimašius labiausiai nusipelniusiems jauniesiems vilniečiams įteikė Mažųjų šv. Kristoforų statulėles.

      „Kovo 11-oji yra mūsų jaunosios kartos šventė. Ši proga labai prasminga: šiandien įteikiame Kristoforus mūsų jaunimui, siekiančiam savo užsibrėžtų tikslų  ir garsinančiam Vilniaus vardą. Mes jus matome, vertiname ir esame dėkingi jums už tai, ką darote“, – Mažųjų šv. Kristoforų laureatus sveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

      Mažųjų šv. Kristoforų laureatai džiaugėsi, kad buvo pastebėti ir įvertinti.

      Mažųjų šv. Kristoforo statulėlės įteiktos dvylikai Vilniaus moksleivių už akademinius gamtos mokslų, lituanistikos, kibernetikos, muzikos, filosofijos ir filologijos, matematikos ir informatikos, sporto, šokio pasiekimus. Tarp apdovanotųjų ir mūsų gimnazijos mokinys, Tarptautinės kikbokso federacijos WAK–1F mėgėjų grupės K–1 pasaulio čem­pionatas Ignas Petrušis. Kalbėdamas Ignas pabrėžė, kad čia jo tik karjeros pradžia ir kad tikisi dar didesnių pasiekimų.

      Igną sveikino ne tik miesto meras, bet ir tėvai, brolis, mažoji sesutė, gimnazijos direktorė O. Mačernienė, direktoriaus pavaduotoja A. Būdienė, klasės auklėtoja K. Vilkauskienė, mokytojai ir, žinoma, visi bendraklasiai.

      Vilniaus miestui labiausiai nusipelniusius moksleivius ir visus susirinkusiuosius su Kovo 1-ąja sveikino ir koncertavo Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinis ansamblis „Jazz Island“.

2016 m. kovo 11 d.

Comments are closed.