Mūsų Kalėdos

Karoliniškių gimnazijoje – jau pakili Kalėdų nuotaika

Karoliniškių gimnazija pasipuošė moksleivių rankomis sukurtomis šiuolaikinėmis meno instaliacijomis, kurias vienija bendras pavadinimas „Kalėdų eglutė“.  Konkurse dalyvauja 1-2 gimnazijos klasių moksleiviai. Kiekviena eglutė – savitas meno kūrinys, nepakartojamas, žavus idėjų realizavimu, kūrybingais sprendimais, medžiagos įvairove. Dailės ir technologijų mokytojai nuoširdžiai džiaugiasi mokinių sukurtais projektais, tačiau prisipažįsta, kad reikėjo daug pastangų įtikinti, paskatinti, „įkvėpti“. Konkurso rezultatai bus sumuojami, vadovaujantis komisijos sprendimu ir moksleivių balsavimo rezultatais, iki gruodžio 10 dienos.

Gruodžio 3 dieną Karoliniškių gimnazijoje buvo simboliškai įžiebta Kalėdų eglutė, skambėjo stebuklingi fleitos garsai, pakilią nuotaiką sukūrė mokyklos vokalinis ansamblis. Visa bendruomenė šventiškai pradėjo gerų iniciatyvų ir darbų, vilčių ir svajonių išsipildymo bei Kalėdinių renginių metą.

Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė