Saugaus eismo savaitės akcija: saugos keliuose deklaracijos pasirašymas

Saugaus eismo savaitės akcija:

saugos keliuose deklaracijos pasirašymas

Saugus eismasGegužės 4 d. ilgųjų pertraukų metu Vilniaus Karoliniškių gimnazijos moksleiviai turėjo neeilinę galimybę dalyvauti parašų rinkimo akcijoje – vaikai ir saugus eismas keliuose ir taip išsakyti savo poziciją.  Mokiniai buvo kviečiami pasirašyti saugos keliuose deklaracijoje.

Saugos keliuose deklaracijos pasirašymas – tai vienas iš daugelio šiais metais vyksiančių Saugaus eismo renginių, kuriuo pradedama Trečioji Jungtinių Tautų (toliau – JT) Saugaus eismo savaitė. Šią akciją inicijavo JT Generalinė Asamblėja. Akcijos metu surinkti mokinių parašai bus perduoti atsakingiems Saugaus eismo savaitės organizatoriams, kurie savo ruožtu juos perduos pasaulio lyderiams. Akcijos tikslas yra stabilizuoti ir sumažinti mirčių skaičių visame pasaulyje, vizija – saugus judėjimas visiems, kurie naudojasi pasaulio keliais.