Vilniaus Karoliniškių ir Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijų mokinių mainų programa

Vilniaus Karoliniškių ir Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijų mokinių mainų programa

      Jau antrus metus  mūsų ir Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos, pasirašiusios  susitarimą keistis mokinių delegacijomis, vykdo mokinių mainų programą. Ši iniciatyva kilo Gimnazistų taryboje prieš metus. Šiais metais – tai savaitės trukmės laikotarpis. 7 Salomėjos Nėries gimnazijos mokiniai nuo balandžio 25 dienos dalyvauja ugdymo procese mūsų gimnazijoje, o 9 mūsų gimnazijos antrų gimnazijos klasių mokiniai  – Salomėjos Nėries gimnazijoje. Abiejų gimnazijų mokiniai iš anksto buvo supažindinti su pamokų tvarkaraščiais, bendra gimnazijų darbo tvarka ir reikalavimais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Būdienė, 2019 m. kovo 26 d.

Comments are closed.