Vilniaus Karoliniškių gimnazijos tradicinis 1974 metrų – Karoliniškių mylios – bėgimas

Vilniaus Karoliniškių gimnazijos tradicinis 1974 metrų –

Karoliniškių mylios – bėgimas

Jau penktą kartą Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje vyko tradicinis rudens bėgimas. Jame dalyvavo daugiau kaip 500 bėgikų iš 1-4 gimnazijos klasių moksleivių bei mokytojų. Tradicija gimė jubiliejiniais 2014 metais, kai gimnazija šventė įkūrimo 40–ies metų sukaktį. Tuomet buvo pasiūlyta visai bendruomenei dalyvauti 1974 metrų bėgimo šventėje, kuri pavadinta „Karoliniškių mylia“.

Šiais metais 1-ąją vietą tarp merginų iškovojo 3a kl. mokinė Ugnė Čepulytė,

2-ąją – 3a kl. mokinė Gabija Marčiulaitytė,

3-iąją – 3f kl. mokinė Justina Lusaitė.

Tarp vaikinų 1-ąją vietą iškovojo 4f kl. mokinys Martynas Boboriko,

2-ąją – 3e kl. mokinys Tomas Beinarovičius,

3-iąją – 2b kl. mokinys Ugnius Bilinskas.

Nugalėtojai apdovanoti atminimo medaliais ir obuoliais.

Visiems 4-os – 8–os vietos laimėtojams įteikti padėkos raštai ir jie pavaišinti mokytojo J. Varnelio išaugintais obuoliais. Gimnazijos tradiciniame bėgime jau ne pirmus metus dalyvavo ir mokytojos Irma Gudlenkytė-Asakavičienė bei Vida Turbienė. Mokytojos taip pat buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis.

Po renginio visi nugalėtojai įsiamžino nuotraukoje.

Geriausi gimnazijos bėgikai dalyvaus Vilniaus miesto gimnazijų žaidynių kroso bėgime.

Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė, 2018 m. rugsėjo 7 d.