SVEIKINAME
Vilniaus gimnazijų XV sporto žaidynių lengvosios atletikos čempionate užėmusias II vietą (komandinę)
Nomedą Neverauskaitę, 4a kl.,
Gretą Sadauskaitę, 2d kl.,
Dominyką Sriubiškytę, 1d kl.,
Liną Puriuškytę, 3g kl.,
Karoliną Dudėnaitę, 3a kl.,
Eimantę Vaitiekūnaitę, 3a kl.,
Eglę Stakionytę, 4b kl.,
Agnę Juškaitę, 1e kl.,
Auksę Mačiulaitytę, 2f kl.
I vietą (atskirose rungtyse)
Nomedą Neverauskaitę, 4a kl., beisbolo kamuoliuko metimo rungtyje.
II vietą (atskirose rungtyse)
Gretą Sadauskaitę, 2d kl., beisbolo kamuoliuko metimo rungtyje,
Dominyką Sriubiškytę, 1d kl., 800 m bėgimo rungtyje.
III vietą (atskirose rungtyse)
Liną Puriuškytę, 3g kl., šuolio į tolį rungtyje.
VI vietą (atskirose rungtyse)
Karoliną Dudėnaitę, 3a kl., 800 m bėgimo rungtyje.
VII vietą (atskirose rungtyse)
Eimantę Vaitiekūnaitę, 3a kl., 800 m bėgimo rungtyje ,
Eglę Stakionytę, 4b kl., estafetės 4×200 m rungtyje,
Agnę Juškaitę, 1e kl., estafetės 4×200 m rungtyje,
Dominyką Sriubiškytę, 1d kl., estafetės 4×200 m rungtyje.
Karoliną Dudėnaitę, 3a kl., estafetės 4×200 m rungtyje.
VIII vietą
Agnę Juškaitę, 1e kl., 200 m bėgimo rungtyje
ir jas ruošusią mokytoją V. Mockienę.
Gimnazijos atministracija, 2016 m.
Sveikiname
Vilniaus miesto gimnazijų XV sporto žaidynių vaikinų tinklinio vicečempionus:
Karolį Steponavičių, 2c kl.;
Arūną Pečiulį, 2c kl.;
Paulių Semašką, 2e kl.;
Darių Spiridonovą, 4f kl.;
Mantą Šamburską, 4d kl.;
Tomą Juškevičių, 4d kl.;
Titą Vodzinską, 4f kl.;
Pijų Jušką, 4g kl.;
Beną Puziną, 4g kl.,
ir komandos vadovą Donatą Greviškį.
Gimnazijos administracija, 2016 m.
Sveikiname
Vilniaus miesto mokyklų krepšinio turnyro Loretai Asanavičiūtei atminti
pirmos ir antros komandos žaidėjus, iškovojusius pirmąją bei antrąją vietas:
Eriką Slavinską, 2e kl.;
Mantą Laurinaitį, 1c kl.;
Artūrą Degtiarenko, 1f kl.;
Deividą Gaidulį, 1c kl.;
Mindaugą Švabauską, 1c kl.;
Povilą Jočą, 1f kl.;
Ovidijų Rainį, 1b kl.;
Kristupą Vėtą, 1b kl.;
Martyną Boboriko, 1e kl.;
Kasparą Mikalajūną, 1e kl.;
Augustiną Burlingį, 1a kl.;
Donatą Būdvytį, 1a kl.;
Edviną Gintautą, 1b kl.;
Andrių Musteikį, 1d kl.,
ir komandas ruošusį vadovą Juozą Varnelį.
Gimnazijos administracija, 2016 m.
Sveikiname
2016 m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių tinklinio varžybų trečiosios vietos laimėtojus:
Karolį Steponavičių, 2c kl.;
Arūną Pečiulį, 2c kl.;
Paulių Semašką, 2e kl.;
Mantą Katiną, 2d kl.;
Karolį Bogušį, 1a kl.;
Simą Staniulaitį, 1a kl.;
Aleksandrą Kuliuką, 1b kl.;
Žilviną Kvauką, 1b kl.,
ir komandos vadovą Donatą Greviškį.
Gimnazijos administracija, 2016 m.
Sveikiname
2015-2016 m. m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių (gim. 2000 m. ir jaunesnius) krepšinio varžybų
trečiosios vietos laimėtojus:
Andrių Verdingą, 2d kl.;
Kristupą Vėtą, 1b kl.;
Kasparą Mikalajūną, 1e kl.;
Artūrą Degtiarenko, 1f kl.;
Martyną Boboriko, 1e kl.;
Deividą Gaidulį, 1c kl.;
Mindaugą Švabauską, 1c kl.,
ir komandą ruošusį vadovą Juozą Varnelį.
Gimnazijos administracija, 2016 m.
Sveikiname
2015-2016 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių štangos spaudimo tarpzoninių varžybų
antrosios vietos laimėtoją Justą Druskį, 1e kl., ir mokinį ruošusį mokytoją Juozą Varnelį.
Gimnazijos administracija, 2016 m.
Sveikiname
Vilniaus miesto gimnazijų vaikinų futbolo turnyro, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai atminti nugalėtojus:
Deividą Bludnickį, 2d kl.;
Gvidą Širvį, 4b kl.;
Rimvydą Strazdą, 4h kl.;
Martyną Kavaliauską, 4d kl.;
Karolį Skardžių, 3a kl.;
Luką Grinevičių, 3g kl.;
Elviną Ališauską, 2c kl.;
Mykolą Jurgį Antušą, 2c kl.,
ir komandos vadovą Donatą Greviškį.
Gimnazijos administracija, 2016 m.
Sveikiname
2015-2016 m. m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybų
čempionus: no images were found
Justą Druskį, 1e kl.;
Tomą Varlašiną, 2f kl.;
Darių Greizą, 3c kl.;
Luką Pošką, 3a kl.;
Kristijoną Lukšą, 4c kl.;
Simą Vaitelavičių, 1c kl.;
Roką Čiuladą, 1c kl.;
Gabiją Buenanjo, 2a kl.,
ir mokinius ruošusį mokytoją Juozą Varnelį.
Gimnazijos administracija, 2016 m.
Sveikiname
2015–2016 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninių varžybų Jonavoje
antros vietos laimėtojus ir iškovojusius teisę atstovauti Vilniaus miestui finalinėse varžybose:
Deividą Gaiduką, 4g kl.;
Darių Greizą, 3c kl.;
Tomą Kivitą, 4c kl.;
Tomą Varlašiną, 2f kl.;
Edvardą Pikčiūną, 3f kl.;
Mantą Karklelį, 3g kl.,
ir mokinius ruošusį mokytoją Juozą Varnelį.
Gimnazijos administracija, 2015 m.
Sveikiname
2015–2016 m. m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybų
čempionus:
Robertą Jenkelevičių, 4f kl.;
Einorą Jucį, 4c kl.;
Deividą Gaiduką, 4g kl.;
Darių Greizą, 3c kl.;
Tomą Kivitą, 4c kl.;
Tomą Varlašiną, 2f kl.;
Edvardą Pikčiūną, 3f kl.;
Mantą Karklelį, 3g kl.,
ir mokinius ruošusį mokytoją Juozą Varnelį.
Gimnazijos administracija, 2015 m.
Sveikiname
Vilniaus miesto gimnazijų XIV sporto žaidynių lengvosios atletikos čempionato
trečios vietos laimėtojus:
Nikitą Sumnikovą, 3b kl.;
Luką Paškevičių, 1c kl.;
Mindaugą Šiuipį, 4c kl.;
Luką Šeduikį, 4f kl.;
Tautvydą Vyšniauską, 2e kl.;
Rimantą Daunį, 3a kl.;
Nedą Putiatą, 3d kl.;
Joną Sadauską, 4f kl.,
ir komandą ruošusį vadovą Donatą Greviškį.
Gimnazijos administracija, 2015 m.
Sveikiname
Vilniaus miesto mokyklų vaikinų futbolo
turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai pažymėti, nugalėtojus:
Edviną Butkų (2d kl.);
Darių Osetrovą (2d kl.);
Igną Mažeiką (2d kl.);
Šarūną Skardžių (2f kl.);
Luką Grinevičių (2g kl.);
Simą Cicėną (1c kl.),
ir komandą ruošusį vadovą Donatą Greviškį.
Gimnazijos administracija, 2015 m.
Sveikiname
Martyną Vaškevičių (4c kl.), 2015 m. Baltijos šalių dziudo
imtynių čempionate Suomijoje jaunimo grupėje iškovojusį aukso medalį ir suaugusiųjų
grupėje – sidabro medalį.
Gimnazijos administracija, 2015 m.
Sveikiname
2015 m. Lietuvos suaugusių dziudo imtynių čempionato nugalėtoją
ir kandidatą į olimpinę rinktinę Martyną Vaškovičių (4c kl.).
Gimnazijos administracija, 2015 m.
Sveikiname
Vilniaus miesto vaikinų salės futbolo D. Gerbutavičiui atminti čempionus:
Edviną Butkų, 2d kl.;
Karolį Skardžių, 2a kl.;
Darių Osetrovą, 2d kl.;
Luką Grinevičių, 2g kl.;
Elviną Ališauską, 1c kl.;
Mykolą Antušą, 1c kl.;
Igną Mažeiką, 2d kl.,
ir komandą ruošusį vadovą Donatą Greviškį.
Gimnazijos administracija, 2015 m.
Sveikiname
2015 m. m. Vilniaus miesto mokinių
sporto žaidynių vaikinų tinklinio varžybų III vietos laimėtojus:
Karolį Steponavičių, 1c gimn. kl.;
Arūną Pečiulį, 1c gimn. kl.;
Paulių Semašką, 1e gimn. kl.;
Tomą Juškevičių, 3d gimn. kl.;
Danielių Churcilavą, 2d gimn. kl.;
Bernardą Žuką, 2c gimn. kl.;
Mantą Micevičių, 2c gimn. kl.,
ir komandą ruošusį vadovą Donatą Greviškį.
Gimnazijos administracija, 2015 m.
Sveikiname
2014 m. m. Vilniaus miesto mokinių sporto žaidynių svarsčių kilnojimo varžybų čempionus:
Paulių Aidą Semašką, (1e kl.);
Arturą Plechot, (1e kl.);
Igną Petrušį, (2b kl.);
Marių Mileišą, (2b kl.);
Povilą Norkūną, (2b kl.);
Deividą Gaiduką, (3g kl.);
Tomą Kivitą, (3c kl.),
ir komandą ruošusį vadovą Juozą Varnelį.
Gimnazijos administracija, 2014 m.
Gimnazijos moksleiviai – 13-ųjų sporto žaidynių čempionai ir prizininkai
Š. m. gegužės 20 d. mūsų gimnazijos moksleiviai dalyvavo Vilniaus miesto gimnazijų 13-osiose sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose. Sveikiname nugalėtojus:
Nomedą Neverauskaitę, 2 a kl. – I vieta beisbolo kamuoliuko metime,
Indrę Vilkuotytę, 2b kl. – IV vieta šuolyje į aukštį;
Dianą Žiaugaitę, 3c kl. – V vieta 800 metrų bėgime;
Matą Budginą, 4d kl. – III komandinė vieta šuolyje į tolį;
Mindaugą Šiuipį, 3c kl. – III komandinė vieta šuolyje į tolį;
Nikitą Sumnikovą, 2b kl. – III komandinė vieta šuolyje į tolį;
Vykintą Kaziulį, 4a kl. – III komandinė vieta šuolyje į tolį;
Tomą Jasionį, 4a kl. – III komandinė vieta šuolyje į tolį;
Paulių Širvį, 3e kl. – III komandinė vieta šuolyje į tolį;
Mindaugą Tamulionį, 4a kl. – III komandinė vieta šuolyje į tolį.
Sveikiname juos ruošusius mokytojus Virginiją Mockienę ir Donatą Greviškį.
Sveikiname
Vilniaus miesto mokyklų vaikinų futbolo turnyro V. Sirokomlės taurei laimėti I vietos laimėtojus:
Šarūną Skardžių (1f kl.);
Matą Matonį (4e kl.);
Luką Čeikauską (4e kl.);
Jokūbą Guobį (3e kl.);
Artūrą Krasnoložskį (3e kl.);
Gvidą Šereiką (2b kl.);
Tomą Jagelą (2b kl.);
Domantą Gegevičių (2d kl.);
Martyną Kavaliauską (2d kl.);
Rimvydą Strazdą (2h kl.)
ir komandą ruošusį vadovą Donatą Greviškį.
Gimnazijos administracija, 2014 m.
Sveikiname
2014 m. Lietuvos jaunių žiemos pirmenybėse iškovojusius trečiąsias vietas:
Kristupą Guntį, 1a kl. (100 m. nugara rungtyje, 200 m. nugara rungtyje);
Gytį Bielinį, 3a kl. (200 m. delfinu rungtyje);
Joną Sadauską, 3f kl. (100 m. brasu rungtyje, 200 m. brasu rungtyje).
Gimnazijos administracija, 2014 m.
Sveikiname
Vilniaus miesto mokinių sporto žaidynių krepšinio varžybų
Eriką Dremaitį, 1a kl.;
Paulių Pošką, 1a kl.;
Patriką Borisovą, 1e kl.;
Edmundą Darių Gūžę, 1e kl.;
Deimantą Jacį, 1e kl.;
Emilį Kaplunovą, 1e kl.;
Julių Lupeiką, 1e kl.;
Luką Tumą, 1e kl.;
Roką Urbelį, 1e kl.;
Dominyką Vitkūną, 1e kl.;
Tautvydą Kazimierą Vyšniauską, 1e kl.;
Augustą Ivošką, 1f kl.,
ir komandą ruošusį vadovą Juozą Varnelį.
Gimnazijos administracija, 2014 m.
Sveikiname
Europos karatė čempionate 18-mečių – 20-mečių amžiaus grupėje komandinėje kata rungtyje iškovojusį trečią vietą
Luką Zizą (4f gimn. kl.).
Gimnazijos administracija, 2013
Sveikiname
Šiaurės Europos ir Baltijos šalių jaunimo vandensvydžio čempionato
čempioną Remigijų Vielį (3f gimn. kl.).
Gimnazijos administracija, 2013