„Mobiliosios bioklasės“ pamoka

no images were found

2015 m. sausio 15 d. Karoliniškių gimnazijoje svečiavosi „Mobilioji bioklasė“ – mobili laboratorija, kuri supažindino mokinius su naujaisiais gyvybės mokslų laimėjimais. Užsiėmimus organizavo Vilniaus universiteto gamtos mokslų studentai. Tarp jų buvo ir mūsų gimnaziją baigusios ir gamtos mokslus studijuojančios Kornelija Marcinkevičiūtė ir Iveta Kaurynaitė. Gimnazistai galėjo išbandyti tikrus mokslinius prietaisus, pamatė, kaip atrodo DNR, tyrė ją moderniais mokslo metodais ir susipažino su naujomis biomokslų galimybėmis.

„Esu labai dėkinga už galimybę dalyvauti „Mobiliosios bioklasės“ pamokoje. Man labai patiko projektą organizuojančių žmonių užsidegimas ir noras sudominti moksleivius biomokslais. Tai puiki proga atrasti savo kelią biomokslų link ir kitų mokslų, susijusių su chemija ir biologija.“

Laura Garsdal, 3a kl.

„Kadangi svajoju apie formacijos arba biochemijos studijas, ši „Mobiliosios bioklasės“ pamoka man buvo labai įdomi. Smagiausia, kad jos metu nebuvo dėstomas didelis kiekis sausos informacijos, o viską pažinome darydami praktikos darbus. Pamoka padėjo tvirčiau apsispręsti rinktis biomedicinos mokslus.“

Akvilina Stundytė, 2a kl.

„Mobiliosios bioklasės“ pamoka buvo labai įdomi, labai patiko dirbti su nauja įranga. Apsisprendžiau ateityje studijuoti biomokslus.“

Jonas Zlatkus, 2a kl.