Pilietinė iniciatyva „Raktai iš paliktų namų…“

Minint birželio 14-ąją – Gedulo ir Vilties dieną, gimnazijoje organizuota pilietinė akcija – bėgimas. Akcijos metu tylos minute pagerbti žuvusieji tremtyje, partizanai, pasipriešinimo kovų dalyviai. Bėgimo varžybose, skirtose 77–osioms Lietuvos trėmimo metinėms pažymėti, dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, kurie kartu su mokiniais varžėsi 500 metrų (merginos) ir 1000 metrų  (vaikinai) bėgime. Pilietinės akcijos metu visi dalyviai segėjo emblemas su raktu, simbolizuojančiu Birželio 14-osios simbolį. Lipduko eskizą kūrė dailės mokytoja Angelė Vekterienė.

Pirmąsias vietas iškovojo:

Sandra Kaušinytė (1b kl) ir Eimantas Bražinskas (1e kl.);

Viltė Radzevičiūtė (2b kl.) ir Tomas Beinarovičius (2e kl.);

Ovidijus Rainys (3b kl.).

Antrąsias vietas užėmė:

Akvilė Odinaitė (1a kl.) ir Rytis Matulevičius (1d kl.,);

Laura Zarembaitė (2b kl.) ir Andžej Prokopovič (2e kl.);

Edvardas Akopianas (3e kl.).

Trečiąsias vietas užėmė:

Agilė Būblytė (1a kl.) ir Eimantas Čepulis (1b kl.);

Miglė Dirsytė (2b kl.) ir Mantas Matuliukštis (2c kl.);

Kristupas Vėta (3b kl.).

Dėkojame matematikos mokytojai Irmai Gudlenkytei, matematikos mokytojai Ramunei Jauniškienei, anglų kalbos mokytojai Darijai Zigmantienei, kurios ne tik įkvėpė savo klasės auklėtinius dalyvauti pilietinėje akcijoje, bet ir pačios aktyviai dalyvavo.

Kūno kultūros mokytojas Juozas Varnelis, 2018 m. birželio 14 d.