Vasaros poilsio programa „Keliauk, atrask, pažink“

Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje

Rugpjūčio 21-25 dienomis Vilniaus Karoliniškių gimnazijoje buvo organizuota 5 dienų dieninė stovykla, kurios metu gimnazijos mokiniai dalyvavo įvairiose pažintinėse ekskursijose, susijusiose su Lietuvos istorija ir kultūra. Mokiniai, lydimi mokytojų Tomo Janukėno ir Jūratės Blažonienės bei profesionalaus gido, važiavo į Druskininkus, Trakus, lankėsi Karo technikos muziejuje Vilniuje, Lietuvos Seime, Nacionalinėje Mažvydo bibliotekoje, Valstybės pažinimo centre bei Vilniaus universitete. Programą finansavo Vilniaus miesto Savivaldybė.

Dalyvių atsiliepimai:

Jorė Š.: „Ši programa, kurioje dalyvavau, suteikė galimybę prisiminti ne tik mūsų šalies, bet ir kitų Europos šalių istoriją. Keliauti ir pažinti buvo smagu, tik gaila, kad buvo blogas oras…“

Martynas P:. „Patiko naudotis planšetėmis valstybės pažinimo centre.“

Justas D. „Jei galėčiau, važiuočiau dar kartą…“

Gabrielė Č : „Labiausiai patiko Druskininkuose, nes sužinojau daug įdomios informacijos ir taip pat teko paragauti labai sūraus vandens.“

Programos „Keliauk, atrask, pažink“ vadovė Audronė Būdienė, 2017 m.