Dokumentinio filmo „Nikio šeima“ peržiūra

no images were found

2014 m. gruodžio 1 d. I a klasės mokiniai vyko į dokumentinio filmo „Nikio šeima“ peržiūrą, vykusią Vilniuje, Tolerancijos centre. Filmas buvo pristatomas anglų kalba ir papasakojo unikalią istoriją apie iškilų žmogaus poelgį, žmoniškąsias dilemas ir apie moralinius aspektus. Filmo peržiūra – tai savotiška istorijos, anglų kalbos, etikos ir pilietiškumo pagrindų pamoka. Sugrįžę į mokyklą, klasėse aptarėme filmo siužetą bei nagrinėtas moralines problemas.

Filmo peržiūrai skirtą renginį pradėjo Čekijos Respublikos Ambasadorius Lietuvoje Mgr. Bohumil Mazázek. Filmo pristatymą Lietuvos visuomenei organizavo Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje kartu su Valstybiniu Vilniaus Gaono žydų muziejumi bei Tarptautine komisija nacių ir sovietinio okupacinio režimo nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

Anglų kalbos mokytojos Jūratė Janonienė, Gražina Morozovienė