Šv. Patriko diena

no images were found

Kovo 17 dieną Karoliniškių gimnazija pasitiko moksleivius su žalių, baltų ir oranžinių balionų girliandomis, tokių pat spalvų vėliavomis bei žalių dobilų lapeliais, simbolizuojančiais šv. Patriko dieną – vieną spalvingiausių Airijos švenčių. Tokį  nuotaikingą šventės minėjimą iniciavo anglų kalbos mokytojų metodinė grupė.

Mokykloje pertraukų metu galima buvo ne tik pasidžiaugti airiška muzika, bet ir pasisemti žinių puikiai anglų kalba parengtuose  pristatymuose, kuriuos skaitė gimnazistai iš antrųjų ir trečiųjų klasių. Pristatymą apie pačią šventę pateikė Mantas Čepas (2h), įdomių faktų apie Airiją pažėrė Romas Bocevičius (3f) ir Monika Vitkauskaitė (3a).

Pro akis nepraslydo ir šventei itin gerai pasiruošę mokiniai. Akį džiugino 3b klasės mokinio Pauliaus Kuzmicko itin šmaikšti apranga bei tos pačios klasės Viktorijos Liutkevičiūtės spalvingas manikiūras, kurio techniką ji pristatė tokiu amatu besidomintiems mokiniams.

Anglų kalbos mokytojai, 2014 m.