Europos egzaminas 2015

Europos egzaminas 2015

      Manau, taps tradicija mūsų gimnazijos mokiniams dalyvauti Europos egzamine. Dar didesnis paskatinimas yra praeitų metų pergalė, kurią iškovojo mūsų mokinė, laimėjusi Lietuvoje trečiąją vietą, o prizą – kelionę į Briuselį. Tad ir šiemet pasiūliau mokiniams išmėginti savo jėgas pirmame etape, kuris lems, kas mūsų mokyklai atstovaus gegužės 14 d. kitame etape. Dar nespėjus nuskambėti skambučiui į pirmą pamoką ir išdalyti Europos egzaminui skirtų užduočių, visus egzamino dalyvius maloniai nustebino ir džiaugsmingai nuteikė darbui gimnazijos direktorė Ona Mačernienė ir direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė. Jos pasveikino mokinius ir savo buvimu palaikė jų norą dalyvauti Europos egzamine bei su šypsena, gera nuotaika paskelbė pradžią. Tai dar labiau įpareigojo gimnazistus pasistengti ir įrodyti, kad apie Europą žino daug. Džiaugiuosi, kad susidomėjimas ir noras dalyvauti egzamine yra nemažas, tas matyti ir nuotraukose iš šio egzamino.

Mokyt. D. Kozlovskij, 2015 m.

Comments are closed.