MŪSŲ TALENTAI LIETUVAI
Jau tapo tradicija, kad kasmet VKG organizuojamas koncertas, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Renginys „MŪSŲ TALENTAI LIETUVAI“ sudomino įvairių klasių moksleivius. Gimnazistams netrūko entuziazmo bei išradingumo. Likus savaitei iki koncerto mokiniai aktyviai repetavo, siekė kuo geresnio meninio rezultato. Smagu buvo matyti gimnazistus mokykloje brązginančius gitara ar grojančius saksofonu.
Atlikimas buvo profesionalus ir sulaukė aktyvaus žiūrovų palaikymo. Koncertas nebuvo monotoniškas. Jame skambėjo instrumentinės kompozicijos, mokyklos bardų atliekamos dainos, sportinių šokių programa, repo elementai ir kt. Šis renginys, manyčiau, nukonkuravo Valentino dienos šventę.
Mokyklos bendruomenę žavėjo nuoširdi renginio atmosfera ir patriotizmas. Tai dar labiau paskatino mokinius suvokti Lietuvos valstybingumo reikšmę.
Mokyt. R. Birieta, 2013 m.