„Karoliniškių mylios“ (1974 m.) bėgimo varžybos

Rugsėjo 4 dieną gimnazijoje buvo organizuotas 2-asis „Karoliniškių mylios“ bėgimas, kuriame dalyvavo 1-4 gimnazijos klasių moksleiviai ir mokytojai. Ši tradicija gimė praeitais mokslo metais švenčiant mokyklos 40-ies metų įkūrimo jubiliejų. Daug kartų buvo organizuotos rudens sporto šventės, į kurias buvo įtrauktas ir bėgimas, bet 1974 metrų bėgimas Karoliniškių draustinyje prisimenant 1974-uosius, mokyklos įkūrimo metus, buvo organizuotas tik 2014 metų rugsėjo mėnesį. Kadangi 1974 metrai yra beveik mylia, tai pavadinimas atsirado greitai – „Karoliniškių mylia“.

Džiugu, kad renginyje jėgas ir ištvermę išbandė ne tik moksleiviai, bet ir 4 mokytojai: Darija Zigmantienė, Katažina Vilkauskienė, Irma Gudlenkytė ir Gražina Morozovienė.

Sveikiname bėgimo nugalėtojus!

Merginų grupėje: