PARAMA gimnazijai

Gerb. Tėveliai, Mokytojai, kiti Darbuotojai!

 

      Dėkojame, kad praeitais mokslo metais parėmėte mūsų gimnaziją: iki 2 % Mokesčių inspekcijai sumokėtų pajamų mokesčio sumos pervedėte kaip paramą Vilniaus Karoliniškių gimnazijai. Tai didžiulė parama gimnazijai.

      Gimnazija už šias ir kitas gautas lėšas sumokėjo už mobiliojo ryšio paslaugas klasių auklėtojams, mokinių debatų turnyrų, „žaidynės tęsiasi“ mokesčius, įvairias varžybas, kopijavimo paslaugas (mokytojams), langų stiklo paketus, langų valymą, pirko kompiuterių, monitorių, detalių kompiuteriams, juos remontavo, pirko chrestomatijas, lempas, sumokėjo už dalyvavimą sporto varžybose, prizus, medalius, gimnazijos renginių nuotraukų gamybą, keitė langų stiklo paketus, sumokėjo Lietuvos gimnazijų asociacijos nario mokestį ir kt.

      Turime vilties, kad ir šiais metais iki 2 % Mokesčių inspekcijai sumokėtų pajamų mokesčio sumos pervesite kaip paramą Vilniaus Karoliniškių gimnazijai. Būsime dėkingi.

 

      Pagarbiai

      Direktorė                                                                                                                     Ona Mačernienė

 

      Fondo pirmininkė                                                                                                  Rima Ignatavičienė

 

Forma FR0512 v3

Pildymo pavyzdys (E5 laukelio laikotarpį galima keisti)

Formą FR0512 v3 užpildyti internete arba užpildytą formą siųsti adresu

Neravų g. 8, 66257 Druskininkai

Kiekvienas paramos teikėjas prašymą turi siųsti savarankiškai.

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190008631

Buveinės adresas: SAUSIO 13-OSIOS G. 17, VILNIUS