Mokiniams ir tėvams

E. dienynas

Pasijuokime

Pirmokų įšventinimas

Vilniaus Karoliniškių gimnazijos koridoriuose lapkričio 6 dieną ramu nebuvo. Šaižus sirenos gausmas, duslūs žingsniai, metalo žvangesys, pagaliau naivus juokas, peraugantis į kareivišką sutartinę, drumstė mokslo persmelktą penktadienio tylą. Mokykloje tądien buvo paskelbta nepaprastoji padėtis, o pirmokams surengtos VKGAK (Vilniaus Karoliniškių Gimnazijos Abiturientų Kariuomenės) pratybos bei

įšventinimo į eilinius apeigos.                              Šventinės akimirkos 1  2  3  4  5  6  7  8  9

Po pasikėsinimo į pirmokų sveikatą rugsėjo mėnesio pradžioje (antrokų išdaigos), gimnazijos vyresnieji su administracijos leidimu nusprendė specialiai apmokyti naujokus. „Kiekvienas VKG bendruomenės narys turi gauti ne tik tinkamą išsilavinimą, bet ir puikų fizinį parengimą“, – tikino kūno kultūros mokytojas bei sunkiausio kliūčių ruožo rengėjas mokytojas Juozas Varnelis. Renginio metu iš viso buvo pakrikštyta daugiau nei 100 jaunuolių, šiandien galinčių džiaugtis nugalėję sunkų išbandymą.

Dabartiniai gimnazijos dvyliktokai viliasi, kad krikštynos taps dar viena puikia tradicija.