Mokiniams

Fondo įstataiFondo valdybaNaujienos

KODAS    190008631

Gerb. Tėveliai!

Dėkojame, kad praeitais mokslo metais parėmėte mūsų gimnaziją: iki 2% Mokesčių inspekcijai sumokėtų pajamų mokesčio sumos pervedėte kaip paramą Vilniaus Karoliniškių gimnazijai. Už šiuos pinigus keitėme langų stiklo paketus, sumokėjome už mobiliojo ryšio paslaugas klasių auklėtojams, pirkome sportinę aprangą krepšinio komandai, veidrodžius choreografijos salytei, spintelę aktų salei, įrangą aktų salės scenai apšviesti, kėdes ir staliukus konferencijų salei, detalių kompiuteriams, spintą žemėlapiams, vadovėlių, sumokėjome už projektorių montavimą, sumokėjome už dalyvavimą sporto varžybose ir kt.

Turime vilties, kad ir šiais metais iki 2% Mokesčių inspekcijai sumokėtų pajamų mokesčio sumos pervesite kaip paramą Vilniaus Karoliniškių gimnazijai.

Pagarbiai

Direktorė                                                                                        Ona Mačernienė

Fondo pirmininkė                                                                         Rima Ignatavičienė

Forma FR0512 v2

Pildymo pavyzdys

Formą FR0512 v2 užpildyti internete arba užpildytą formą siųsti adresu

Nevarų g. 8, 66257 Druskininkai

Kiekvienas paramos teikėjas prašymą turi siųsti savarankiškai.

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190008631

Buveinės adresas: SAUSIO 13-OSIOS G. 17, VILNIUS