Mokiniams ir tėvams

E. dienynas

Pasijuokime

UMLINZRUM

Nuo 2006 metų Europos kultūros sostinėse  organizuojamos kūrybinės  dirbtuvės (umlinzrum Werkstädteschreiben). 2009 metais Lietuva ir Lincas (Linz, Austrija) išrinktos Europos kultūros sostinėmis.  Nuo 2009 gegužės 31 iki birželio 4 Lietuvos rašytojų sąjunga organizavo  tokį kūrybinio rašymo seminarą Lietuvoje,Vilniuje. Seminarą vedė germanistas ir literatas Oskar Terš iš Vienos ir lyrikas bei vertėjas Laurynas Katkus iš Vilniaus. Čia dalyvavo skirtingo amžiaus ir profesijų atstovai (moksleiviai, studentai, mokytojai, psichologai, vertėjai...), tie, kurie mėgina rašyti vokiečių kalba ir neabejingi literatūrai, kūrybinei minčiai. Lapkričio mėnesį Lince buvo pristatyti seminaro dalyvių literatūriniai darbai. Visi šie literatūriniai kūriniai sudėti į rinkinį „umlinzrum- Werkstädteschreiben“, sudarytojas Oskar Terš. Tarp jų  ir mokytojos Nemiros Čivienės kūrybinis bandymas pavadinimu Drei Fotos aus dem Album oder (Un)komsequenz (psl.203-208). Mokytojos tinklalapyje www.nemiros.wordpress.com jis taip pat yra rubrikoje Pamąstymai.