Mokiniams ir tėvams

E. dienynas

Pasijuokime

Rugsėjo 26 d. mūsų gimnazija šventė Europos kalbų dieną

Kiekvienoje Europos šalyje gyvena įvairių  tautybių žmonės. Jie kalba gimtąja kalba, puoselėja savo tautinę kultūrą, tradicijas. Minėdama Europos kalbų dieną mūsų gimnazija į savo šventę pasikvietė Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų atstovus.

Žydų dainų ir šokių ansamblis „Fejerlach“

Renginio šeimininkai sveikina svečius„Fejerlach“ vadovas

Šventinis renginys mirgėjo tautinių kostiumų įvairove. Džiaugsmingai plojome pritardami linksmoms lenkų dainoms, kurias atliko  Jono Pauliaus II merginų vokalinis ansamblis, negalėjome ramiai sėdėti scenoje išvydę romų „Romā dė drom“ ansamblio temperamentingą šokį, gėrėjomės Lazdynų vidurinės mokyklos Valentinos ir Janos Dubovkų šokių studijos merginomis, kurios mums smagiai šoko rusų šokį „Kazačiok“. Koncerte skambėjo ir baltarusių Pranciškaus Skorinos vidurinės mokyklos vokalinio ansamblio „Lenok“ bei ilgesingos, mums kiek neįprastos turkų dainos.

Linksmai koncertą baigė žydų dainų ir šokių ansamblis „Fejerlach“. „Klausydama šio koncerto, pajutau, kokia svarbi kiekvienai tautai yra jos kalba. Tikrai nesitikėjau, kad atsidursime ne tik kaimyninėje Baltarusijoje ar Lenkijoje, bet ir karštojoje Turkijoje“, – dėkojo gimnazijos direktorė O. Mačernienė.

Audringais plojimais išlydėjome svečius, vildamiesi dar ne kartą juos išvysti mūsų gimnazijos scenoje.

Valentinos ir Janos Dubovkų šokių studijos merginos, kurios šoka rusų liaudies šokį „Kazačiok“Baltarusių Pranciškaus Skorinos vidurinės mokyklos vokalinis ansamblis „Lenok“
Jono Pauliaus II merginų vokalinis ansamblisRomų „Romā dė drom“ ansamblio šokis

Turkų atstovėGimnazijos direktorė O. Mačernienė dėkoja renginio dalyviams