Pasimatuok savanorystę

„PASIMATUOK SAVANORYSTĘ“

no images were found

2014 m. rugsėjo 18 d. įvyko „POSIDEV“ projekto „Pasimatuok savanorystę“ pristatymas Karoliniškių gimnazijoje. Renginyje dalyvavo Mykolo Romerio universiteto džiazo ansamblis, Psichologijos instituto dėstytojai – projekto rengėjai ir studentai-savanoriai iš įvairių universitetų. Renginio tikslas buvo žaismingai ir visapusiškai pateikti 1-2 gimnazijos klasių moksleiviams šiais metais vykstančio projekto eigą, etapus. Studentai-savanoriai dalinosi mintimis ir teigiama patirtimi, kurią įgijo savanoriaudami įvairiuose renginiuose, Vaikų linijoje, stovyklose. Jie linkėjo gimnazistams pabandyti padėti tiems, kuriems labiausiai reikia, ir stiprinti bendrystę, tapti savanoriais. Renginio pabaigoje moksleiviams buvo dovanojami balionai su linkėjimais.

Direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė