PRITARTA
Vilniaus Karoliniškių
gimnazijos tarybos nutarimu
2016–08–31
protokolo Nr. 6
PATVIRTINTA
Vilniaus Karoliniškių
gimnazijos direktoriaus
2016–08–31
įsakymu Nr. 6
Neformaliojo ugdymo veiklos programa 2016–2017 m. m.
Eil. Nr. |
Pavadinimas |
Laikas |
Atsakingas |
Rugsėjis |
|||
1. |
Rugsėjo pirmosios šventė |
09.01 |
A. Būdienė, 1–4 klasių auklėtojai, R. Vainorė |
2. |
Būrelių mugė – neformalaus ugdymo programų 2016–2017 m. m. pristatymas |
09.06–07 |
A. Būdienė, būrelių vadovai |
3. | Krepšinio lauko aikštelės atidarymas | 09.02 | A. Būdienė, J. Varnelis |
4. |
Gimnazijos rudens kroso varžybos |
09.09 |
A. Būdienė, kūno kultūros mokytojai, klasių auklėtojai |
5. |
Ekskursija po Lietuvą gerai besimokantiems moksleiviams |
Rugsėjo ketvirta savaitė |
A. Būdienė, kl. auklėtojai |
6. |
Projektas „Erdvėlaivis „Žemė“ |
Rugsėjo pirma savaitė |
Gamtos mokslų mokytojai |
7. |
Europos kalbų dienos renginiai: protmūšis „Ką žinau apie Europos kalbas?“ antrų klasių mokiniams |
09.26 |
A. Būdienė, J. Janonienė, užsienio kalbų metodinė grupė |
8. | Piešinių-koliažų paroda „Nacionalinės virtuvės“, skirta Europos kalbų dienai | Rugsėjo trečia savaitė | A. Vekterienė, R. Kisielius |
9. |
1 ir 3 klasių tėvų susirinkimai. |
Rugsėjo antra – ketvirta savaitė |
A. Būdienė, klasių auklėtojai |
10. |
Klasių savivaldos rinkimai |
Rugsėjo antra savaitė |
Klasių auklėtojai |
Spalis |
|||
11. |
Diagnostiniai patikrinamieji lietuvių kalbos, anglų ir matematikos darbai 1 klasių mokiniams |
Spalio antra savaitė |
S. Andraikėnas, A. Būdienė |
12. |
Mokytojų diena. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos mokytojų koncertas-popietė gimnazijos mokytojams |
10.05 |
A. Būdienė, H. Šklėrius, A. Vekterienė |
13. |
Pirmokų krikštynos |
10.14 |
A. Būdienė, 1 ir 4 klasių auklėtojai |
14. |
Gimnazistų tarybos rinkimai |
Spalio antra savaitė |
A. Būdienė, klasių savivaldos atstovai |
15. |
Fotografijų konkursas „Aš ir Karoliniškių gimnazija“ |
Spalis |
R. Kisielius, A. Būdienė |
16. |
Tėvų diena, klasių tėvų susirinkimai antroms ir ketvirtoms klasėms |
Spalio ketvirta savaitė |
V. Žekonienė, mokyklos taryba, klasių auklėtojai |
Lapkritis |
|||
17. |
Atmintinų vietų lankymas |
Spalio pabaiga, lapkričio pirma savaitė |
Klasių auklėtojai |
18. |
Tolerancijos diena |
11.16 |
Soc. pedagogė L. Calko |
19. |
Karjeros savaitė. Susitikimai su įvairių profesijų atstovais |
11.21–27 |
J. Sereičikienė |
20. |
IT konkursas „Bebras“ |
Lapkričio antra savaitė |
IT mokytojai J. Bubelienė ir J. Kuliukienė |
21. |
Jaunųjų filologų konkursas |
Lapkričio trečia – ketvirta savaitė |
Lituanistai |
Gruodis |
|||
22. |
Kalėdinės eglės įžiebimo šventė |
12.05 |
A. Būdienė |
23. |
Protmūšis „AIDS – geriau žinoti!“ pirmokams |
12.01 |
Gamtos mokslų metodinė grupė |
24. |
Poetinė- muzikinė kompozicija (spektaklis) „Kalėdų belaukiant“ mokytojams ir 3ių klasių mokiniams |
12.23 |
A. Būdienė, H. Šklėrius |
25. |
Kalėdinių instaliacijų „Mano žiemos sodai“ paroda-konkursas pirmokams |
Gruodžio antrasavaitė |
A. Būdienė, dailės ir technologijų mokytojai |
26. |
Meninis projektas „Kalėdų langai“ |
Gruodžio antra savaitė |
A. Būdienė, menų ir technologijų metodinė grupė |
27. |
Antrų klasių kalėdinių dainų konkursas „Baltos Kalėdos“ |
12.21 |
A. Būdienė, klasių auklėtojai |
28. | L. Asanavičiūtės taurės miesto gimnazijų tinklinio varžybos | Gruodis | J. Varnelis, kūno kultūros mokytojai |
28. |
Bandomieji lietuvių kalbos egzaminai 4 klasėms |
Gruodžio trečia savaitė |
Lituanistai |
29. | Gamtos mokslų, informatikos, matematikos olimpiadų 1 etapas | Gruodis | Metodinės grupės |
30. | Meninio skaitymo konkursas | 12.08 | S. Kontrimienė, A. Urbanavičius |
Sausis |
|||
31. |
Kraujo donorystės diena |
01.12 |
A. Būdienė, mokinių taryba |
32. |
Renginiai Sausio 13–osios datai paminėti ,,Atmintis gyva, nes liudija“ |
01.13 |
A. Būdienė, klasių auklėtojai |
33. |
L. Asanavičiūtės taurės miesto gimnazijų tinklinio varžybų finalas |
01.13 |
J. Varnelis, kūno kultūros mokytojai |
34. | Matematikos olimpiados „Euklidas“ ir „Mini Euklidas“ | Sausis | Matematikos mokytojai |
35. | Dailės olimpiada | Sausis | A. Vekterienė |
Vasaris |
|||
36. |
,,Šv. Valentino išvakarėse“ labdaros akcija |
02.13 |
Gimnazistų taryba |
37. |
Dizaino paroda |
Vasaris |
M. Martusevičius, L. Kantakevičienė |
38. |
PUPP – bandomasis egzaminas |
Vasario antra savaitė |
Lituanistai |
39. |
Vasario 16–osios minėjimas. 1ųjų gimnazijos klasių moksleivių koncertas, himno giedojimas |
02.15 |
A. Būdienė, istorijos mokytojai |
40. |
Istorijos viktorina-protmūšis antrokams |
02.14 |
Istorijos mokytojai |
41. |
Šimtadienis |
Vasario ketvirta savaitė |
A. Būdienė, abiturientų klasių auklėtojai |
Kovas |
|||
42. |
Kovo 11–osios šventė. Koncertas „Skiriu Lietuvai“ |
03.10 |
A. Būdienė, istorijos mokytojai |
43. |
Bendruomenės diktantas |
03.09 |
R. Šalčiuvienė |
44. |
Renginys, skirtas Šatrijos Raganos 140 metų jubiliejui paminėti |
Kovo antra – trečia savaitė |
J. Montrimienė, S. Kontrimienė |
45. | Išmanioji diena | Kovo trečia savaitė | J. Bubelienė, J. Kuliukienė |
46. |
Veiksmo savaitė be patyčių |
Kovo trečia savaitė |
L. Calko, T. Kelpša |
47. | Tiksliųjų mokslų savaitė | 03.13-16 | Matematikos mokytojai |
48. |
Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra“ |
Kovo ketvirta savaitė |
M. Valentelienė, matematikos mokytojai |
49. | Saviraiškos konkursas, skirtas tautinio kostiumo metams, 1-2 klasėms | Kovo trečia savaitė |
L. Kantakevičienė, A. Būdienė, A. Vekterienė |
50. | Pilietinė akcija „Keliu savo inkilą“ 1-2 klasėms | Kovo pirma savaitė | M. Martusevičius, klasių auklėtojai, biologijos mokytojai |
Balandis |
|||
51. |
Gamtos mokslų savaitė |
Balandžio antra savaitė |
J. Bužinskienė, gamtos mokslų mokytojai |
52. |
Tėvų diena |
Balandžio trečia savaitė |
Mokyklos taryba |
53. |
Kalbos viktorina pirmokams |
Balandžio trečia savaitė |
Lituanistai |
54. |
Internetinio konkurso „Olympis“ organizavimas ir koordinavimas |
Balandžio trečia savaitė |
J. Janonienė |
55. |
Diagnostiniai patikrinamieji lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos darbai |
Balandžio trečia – ketvirta savaitė |
S. Andraikėnas, R. Sabūnienė, A. Būdienė |
56. |
Respublikonė piešinių paroda „Mūsų Loreta“, skirta L. Asanavičiūtei atminti |
04.22 |
A. Vekterienė, A. Būdienė, R. Kisielius |
57. |
Ekologinė akcija „Darom“ |
Balandžio ketvirta savaitė |
A.Būdienė, soc. pedagogė L. Calko, Ž. Roličiūtė |
Gegužė |
|||
58. |
Jaunųjų kūrėjų popietė „Poezijos pavasaris“ |
Gegužės trečia savaitė |
Lietuvių kalbų metodinė grupė, E. Mažeikienė |
59. |
Europos egzaminas |
Gegužės antra savaitė |
A. Būdienė, D. Kozlovskij |
60. | Menų savaitė „Mano muzika“ | Gegužės ketvirta savaitė | A. Būdienė, A. Vekterienė |
61. |
Paskutinio skambučio šventė |
Gegužės ketvirta savaitė |
A. Būdienė, abiturientų klasių auklėtojai |
62. |
Sporto šventė 1-2 klasėms |
Gegužės ketvirta savaitė |
A. Būdienė, kūno kultūros mokytojai |
63. | Chemijos ir biologijos 3-ių gimnazijos klasių moksleivių projektų pristatymas | Gegužės trečia savaitė | J. Bužinskienė |
64. |
Šlovės tribūna |
Gegužės ketvirta savaitė |
A. Būdienė |
Birželis-liepa-rugpjūtis |
|||
65. |
Atvirų durų diena tėvų darbovietėse |
Birželio pirma savaitė |
Klasių auklėtojai |
66. |
Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė |
Birželio antra savaitė |
A. Būdienė, S. Andraikėnas |
67. |
Atestatų įteikimų šventė |
Liepos antra savaitė |
O. Mačernienė, R. Sabūnienė, A. Būdienė, abiturientų klasių auklėtojai |
68. |
Gimnazijos veiklos programos 2017–2018 m. m. projekto rengimas |
Rugpjūtis |
A. Būdienė, darbo grupė |